Felietony

[Krótko] Skype goni konkurencję – Grupowe rozmowy wideo za darmo dla wszystkich!

Grzegorz Ułan
[Krótko] Skype goni konkurencję – Grupowe rozmowy wideo za darmo dla wszystkich!
22

Pod koniec zeszłego roku dzieliłem się z Wami promocją, dzięki której mogliście otrzymać konto Skype Premium za darmo na 12 miesięcy. Jak wiemy jedną z istotniejszych elementów takiego konta, to możliwość prowadzenia grupowych rozmów wideo z więcej niż jedną osobą. Wielu z Was przewidywało wtedy,...

Pod koniec zeszłego roku dzieliłem się z Wami promocją, dzięki której mogliście otrzymać konto Skype Premium za darmo na 12 miesięcy. Jak wiemy jedną z istotniejszych elementów takiego konta, to możliwość prowadzenia grupowych rozmów wideo z więcej niż jedną osobą.

Wielu z Was przewidywało wtedy, że zapewne niedługo będzie to w takim razie darmowa opcja dla wszystkich. Tak też się stało dziś, Microsoft na swoim blogu Skype poinformował właśnie o udostępnieniu tej funkcji dla użytkowników Windowsa, Maca oraz Xbox One.

W ten sposób wydaje się, że Google Hangouts właśnie dopiero teraz zyskał konkurenta w rozmowach wideo. Tylko znowu pytanie, czy aby nie za późno Microsoft zdecydował się na ten ruch? Zresztą nie pierwszy raz długo zwlekał w kilku innych tematach, gdzie teraz musi gonić konkurencję.

Źródło: The Verge.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu