Google

[Krótko] Ruszyła strona Google Campus Warsaw oraz rejestracja!

Grzegorz Marczak
[Krótko] Ruszyła strona Google Campus Warsaw oraz rejestracja!
9

Jak dowiedziałem się dziś od Google Campus Warsaw rusza w drugiej połowie Listopada! Dziś natomiast ruszyła strona Campus Warsaw na której można się już rejestrować. Rejestracja jest w tym przypadku niezbędna jeśli chcemy dostać się na teren Campusu. Będą tam przestrzenie otwarte dla wszystkich z...

Jak dowiedziałem się dziś od Google Campus Warsaw rusza w drugiej połowie Listopada! Dziś natomiast ruszyła strona Campus Warsaw na której można się już rejestrować.

Rejestracja jest w tym przypadku niezbędna jeśli chcemy dostać się na teren Campusu. Będą tam przestrzenie otwarte dla wszystkich zarejestrowanych. Dla wszystkich, którzy do tej pory jeszcze nie słyszeli o tej inicjatywie Google przypomina:

Czym jest Google Campus? Jest to specjalna dedykowana przestrzeń (w przypadku Londynu jest to 1860 m2. dla startupów które mogą w nim znaleźć miejsce do pracy (przestrzeń coworkingowa) miejsce na spotkania z mentorami (również tymi od Google), gdzie odbywać się będą różnego rodzaju konferencje i szkolenia dla przedsiębiorców itp. W Przypadku Londyńskiego kampusu zostało też uruchomione kilka ciekawych programów edukacyjnych które mam nadzieję zawitają też do Polski. Campus Google to też zwrócenie uwagi całego świata na to, że w Polsce dzieją rzeczy ciekawe i innowacyjne.

Jutro na AW opublikujemy obszerniejszy materiał na temat całego Campusu jak również inicjatywy za nim stojącej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu