Gry

[Krótko] Piękny jest ten świat Wiedźmina 3

Paweł Winiarski
[Krótko] Piękny jest ten świat Wiedźmina 3
10

Ostatnio mówi się tylko o mniejszych lub większych problemach Wiedźmina 3. Dla odmiany chciałem Wam pokazać coś naprawdę ślicznego. Lubię zwiedzać wielki i wciągający świat stworzony przez CD Projekt Red. Ale przez pęd do kolejnych poziomów doświadczenia i ciekawość związaną zarówno z wątkiem fab...

Ostatnio mówi się tylko o mniejszych lub większych problemach Wiedźmina 3. Dla odmiany chciałem Wam pokazać coś naprawdę ślicznego.

Lubię zwiedzać wielki i wciągający świat stworzony przez CD Projekt Red. Ale przez pęd do kolejnych poziomów doświadczenia i ciekawość związaną zarówno z wątkiem fabularnym jak i misjami pobocznymi, nie mam czasu podziwiać tak zwanych okoliczności przyrody. A jest na co patrzeć - ten film jest tego doskonałym przykładem.

Timelapse w Wiedźminie 3 - świetny pomysł. Był downgrade graficzny względem zwiastunów z targów, czy go nie było? W obliczu takich filmików to pytanie nie ma większego sensu. Wiedźmin 3 jest momentami grą śliczną, ale czasem trzeba przestać na niego patrzeć przez pryzmat pikseli i klatek animacji.

PS. Dzięki za link, Zooltar.

grafika

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu