Google

[Krótko] Oto jak zaprosić swoich bliskich do Google Inbox

Grzegorz Ułan
[Krótko] Oto jak zaprosić swoich bliskich do Google Inbox
93

Dostajemy od Was sygnały, że od wczoraj Google zaczęło wysyłać zaproszenia dla pierwszych chętnych, którzy się zgłosili do testów na adres email. Od dziś niektórzy z Was mogą już cieszyć się i testować nową pocztę od Google. Niestety nadal nie ma opcji zapraszania innych, ale jest opcja, by podz...

Dostajemy od Was sygnały, że od wczoraj Google zaczęło wysyłać zaproszenia dla pierwszych chętnych, którzy się zgłosili do testów na adres email. Od dziś niektórzy z Was mogą już cieszyć się i testować nową pocztę od Google.

Niestety nadal nie ma opcji zapraszania innych, ale jest opcja, by podzielić się Google Inbox z bliskimi. Celowo mówię, że z bliskimi, bo sposób ten wymaga, byście w swojej aplikacji mobilnej dodali konto tej osoby, a więc dane potrzebne do logowania na Gmail.

Po wszystkim dane konto można usunąć z telefonu, a obdarowana osoba może się cieszyć razem z Wami dostępem do nowej skrzynki Google Inbox. Sprawdzone - działa:).

Przy okazji zapraszam do dzielenia się Waszymi wrażeniami pod tymi wpisami: Inbox Google – pierwsze wrażenia i Inbox Zero Progress 100% po pierwszym dniu z Google Inbox.

Aktualizacja

Opisany powyżej sposób działa tylko z konta, które zostało już wcześniej zaproszone właściwą procedurą - http://www.google.com/inbox/

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot