Apple

[Krótko] Nowy tańszy i szybszy Macbook Air

Grzegorz Marczak
[Krótko] Nowy tańszy i szybszy Macbook Air
67

Apple właśnie odświeżyło linię Macbooków Air. W nowych super cienkich komputera znajdziemy teraz najnowszy procesor Intela z rodziny Haswell (1.4GHz dual-core Intel Core i5 processor). Do tego wszystkiego Macbook Air staniał o blisko 100 dolarów! Piszę o tym dlatego, że uważa iż Macbook Air to na...

Apple właśnie odświeżyło linię Macbooków Air. W nowych super cienkich komputera znajdziemy teraz najnowszy procesor Intela z rodziny Haswell (1.4GHz dual-core Intel Core i5 processor). Do tego wszystkiego Macbook Air staniał o blisko 100 dolarów!

Piszę o tym dlatego, że uważa iż Macbook Air to najlepszy produkt jaki Apple ma w ofercie. Mam tutaj na myśli oczywiście tych którzy takiego sprzętu o takiej specyfice pracy potrzebują. Zakochałem się w czasie pracy na baterii tego urządzenia. Wydajność dzięki dyskowi SSD jest również na dobrym poziomie wystarczającym do "klasycznej" pracy z komputerem.

Polska strona Apple jak widzę też już jest zaktualizowana o nowe Macbooki Air i ceny, które niestety u nas nie wyglądają już tak atrakcyjnie jak te pokazywane w dolarach:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu