Android

[Krótko] Nowa aplikacja do SMS/MMS od Google'a już w sklepie Play

TP
Tomasz Popielarczyk
39

Będąca alternatywą dla dotychczasowego menedżera SMS-ów i MMS-ów aplikacja o wymownej nazwie Czat trafiła własnie do sklepu Play, skąd pobrać może ją każdy posiadacz Androida 4.1 oraz nowszego. Jeżeli szukacie prostego i użytecznego narzędzia do obsługi wiadomości, to trafiliście w dziesiątkę. Cz...

Będąca alternatywą dla dotychczasowego menedżera SMS-ów i MMS-ów aplikacja o wymownej nazwie Czat trafiła własnie do sklepu Play, skąd pobrać może ją każdy posiadacz Androida 4.1 oraz nowszego. Jeżeli szukacie prostego i użytecznego narzędzia do obsługi wiadomości, to trafiliście w dziesiątkę.

Czat lub, jeśli ktoś woli, Messenger to możliwie najprostsze rozwiązanie, jeśli chodzi o wiadomości SMS i MMS. Google najwyraźniej stworzył go jako alternatywę dla Hangouts. Odziany w interfejs Material Design pozwala na przesyłanie materiałów multimedialnych, przeszukiwanie kontaktów i wątków, blokowanie nadawców oraz archiwizowanie rozmów. Nie zabrakło też wsparcia dla emotikon i wiadomości grupowych. Tak to wygląda w praktyce.

Jak wspomniałem we wstępie, aplikację możecie zainstalować na smartfonach (i na razie tylko na nich - tablety nie są obsługiwane) z Androidem 4.1 i nowszym. Pobierzecie ją ze sklepu Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu