Cloud

[Krótko] Można już wyłączyć pobieranie, drukowanie czy kopiowanie w udostępnionych plikach z Google Drive

Grzegorz Ułan
[Krótko] Można już wyłączyć pobieranie, drukowanie czy kopiowanie w udostępnionych plikach z Google Drive
5

Czasem chcemy udostępnić w sieci pliki, którym poświęciliśmy sporo czasu i nie chcielibyśmy, aby ta praca była udostępniana bez kontroli po całym Internecie. Tym z Was, którzy chcą jeszcze bardziej zabezpieczyć swoje pliki Google udostępniło właśnie nową opcję, czyli blokadę pobierania, drukowani...

Czasem chcemy udostępnić w sieci pliki, którym poświęciliśmy sporo czasu i nie chcielibyśmy, aby ta praca była udostępniana bez kontroli po całym Internecie.

Tym z Was, którzy chcą jeszcze bardziej zabezpieczyć swoje pliki Google udostępniło właśnie nową opcję, czyli blokadę pobierania, drukowania i kopiowania plików.

Wystarczy w opcji udostępniania rozwinąć opcje zaawansowane i zaznaczyć właściwą pozycję. Sprawdziłem na naszym zestawieniu ofert internetu mobilnego - działa jak powinno i przy tym nie pozbawiło przeglądających jedynej opcji, którą chciałem w nim udostępnić, a mianowicie możliwości sortowania danych.

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z naszym zestawieniem, zaktualizowane jest od wczoraj o kilka nowych ofert w tym nowa oferta od T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu