Ciekawe strony

Wypchnij newsa w spych.pl

Grzegorz Marczak
8

Mamy kolejny „profesjonalny” klon wykopu (i to bardzo nieciekawie się zapowiadający klon) Spych.pl jak piszą jego twórcy jest serwisem nie wiadomo dla kogo – nie wiadomo dlatego iż sami autorzy tak oto piszą o swoim serwisie: „Jestem przekonany, że znajdą się ludzie którym zabawa ze Sp...

Mamy kolejny „profesjonalny” klon wykopu (i to bardzo nieciekawie się zapowiadający klon)

Spych.pl jak piszą jego twórcy jest serwisem nie wiadomo dla kogo – nie wiadomo dlatego iż sami autorzy tak oto piszą o swoim serwisie:

„Jestem przekonany, że znajdą się ludzie którym zabawa ze Spychem się spodoba. Nie wiem kto to będzie.”

Spych.pl jest serwisem, który zwrócił moją uwagę przede wszystkim kolorami – dawno nie widziałem takiego nieporozumienia jeśli chodzi o kolorystykę (czy dałem się złapać na jakiś „chyt materkingowy”?). Po chwili jednak zorientowałem się iż kolory reprezentują poszczególne kategorie tematyczne (dobrze że nie ma ich więcej bo mój monitor by tego nie wytrzymał)

Kto stoi za spychem ? – firma informatyczna która ma dochód na poziomie 8 mln rocznie (szkoda, że nie zainwestowali w ten serwis nawet małego procencika)

Sam serwis służy do agregowania ciekawych informacji z sieci (artykuły, multimedia itp.) a autorzy uważają iż mają szanse bo wykop i gwar nie są doskonałe (a kto jest ?).

Od strony technicznej spych.pl = pligg.com czyli generator do serwisów digg-o podobnych. Nie widziałem aby autorzy spychu umieścili gdzieś taką informacje.

Podsumowując, nic nowego, nic ciekawego, potworne kolory, brak założeń i planów, jednym słowem nie podoba mi się (ciekawe czy komukolwiek to się spodoba).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu