Amazon

[krótko] Amazon przymierza się do wejścia do Polski. Firma zaprasza media na konferencję

Tomasz Popielarczyk
[krótko] Amazon przymierza się do wejścia do Polski. Firma zaprasza media na konferencję
24

Dział PR Amazonu rozpoczął wysyłkę zaproszeń na wydarzenie zaplanowane na 24 sierpnia. Jak dowiedział się Antyweb, w najbliższym czasie będziemy mogli się spodziewać zdecydowanie większej aktywności firmy nad Wisłą. Wszyscy wiemy, co to oznacza, prawda? Jak się dowiedzieliśmy, nie jest to niestet...

Dział PR Amazonu rozpoczął wysyłkę zaproszeń na wydarzenie zaplanowane na 24 sierpnia. Jak dowiedział się Antyweb, w najbliższym czasie będziemy mogli się spodziewać zdecydowanie większej aktywności firmy nad Wisłą. Wszyscy wiemy, co to oznacza, prawda?

Jak się dowiedzieliśmy, nie jest to niestety data oficjalnego wejścia Amazonu na polski rynek. Niemniej amerykański gigant robi poważne przymiarki i jeszcze w sierpniu zaprezentuje mediom swoje portfolio produktowe. W pierwszej kolejności skupi się na urządzeniach i to właśnie one mają zostać zaprezentowane 24 sierpnia. Możemy jednak tylko spekulować, co to konkretnie będzie. Na zaproszeniu widoczny jest Amazon Echo, a więc wprowadzony jakiś czas temu na rynek amerykański domowy asystent głosowy w formie głośnika. Pisaliśmy o nim swego czasu na Antywebie. Szczegółów na ten temat jednak nie znamy.

Jedno jest pewne - nadchodzące miesiące w wykonaniu firmy Amazon na polskim rynku mają być intensywne. Wiele konkretnych informacji ma się pojawić jeszcze w tym miesiącu, ale na prawdziwą bombę musimy się uzbroić do jesieni. Niestety ta również zostaje owiana tajemnicą. Możemy się jedynie spodziewać, że zwieńczeniem tych wszystkich działań będzie oficjalne uruchomienie części usług. To jednak już tylko wyłącznie moje spekulacje, więc pozostaje czekać na więcej konkretów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PolskaAmazonAmazon Echo