VOD

Po genialnej trylogii będzie nowy film - oto zwiastun

Konrad Kozłowski
Po genialnej trylogii będzie nowy film - oto zwiastun
1

"Królestwo planety małp" ma być początkiem nowej trylogii dla docenionej serii filmów 20th Century Studio. Zobaczcie najnowszy zwiastun z Super Bowl.

Po zakończeniu epoki Cezara, cywilizacje małp znajdują się w centrum fabuły nowego filmu po wcześniejszej trylogii. W najnowszym filmie czeka nas całkowicie nowa wyprawa przez świat, w którym ludzie regresują do stanu dzikiego, a małpy budują swoje cywilizacje. Akcja filmu osadzona jest kilka pokoleń po wydarzeniach przedstawionych w "Wojnie o planetę małp", gdzie dowiedzieliśmy się, że wirus, który umożliwił małpom ewolucję i zwiększenie inteligencji, działał w przeciwny sposób na pozostałych ludzi.

Królestwo planety małp - zwiastun i data premiery

Film "Królestwo Planety pałp" będzie nie tylko kontynuacją historii, ale także nowym początkiem dla serii. W 2022 roku dowiedzieliśmy się, że Disney i 20th Century Studios planują, by ten film był pierwszym z nowej trylogii. Najnowszy zwiastun z Super Bowl zobaczycie poniżej. Premiera filmu "Królestwo Planety Małp" zaplanowana jest na 10 maja 2024 roku.

Królestwo planety małp - o czym będzie film?

Akcja filmu rozgrywa się w świecie, gdzie większość ludzi cofa się w rozwoju do dzikiego stanu, a małpy zaczynają tworzyć swoje społeczeństwa. Wiodącą postacią filmu jest Noa - zwyczajny szympans z innego klanu, który wyrusza w podróż przez ruiny ludzkiej cywilizacji u boku młodej dziewczyny o imieniu Mae. Ich przygoda sprawi, że Noa będzie musiał stawić czoło swoim dotychczasowym przekonaniom i podjąć decyzje, które wyznaczą przyszłość zarówno dla małp, jak i ludzi. W obsadzie filmu znaleźli się Owen Teague, Freya Allan czy Kevin Durand.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu