Ciekawe strony

Myślicie że jesteście dobrzy w typowaniu wyników? Teraz możecie się sprawdzić i rywalizować z innymi!

Kamil Świtalski
Myślicie że jesteście dobrzy w typowaniu wyników? Teraz możecie się sprawdzić i rywalizować z innymi!
9

Wirtualna Polska stworzyła nowy serwis, Typer, w którym zachęca użytkowników do wzięcia udziału w zabawie, gdzie ci będą typować wyniki meczów w piłce nożnej na rozpoczynających się właśnie Mistrzostwa Świata w Rosji!

Prawdopodobnie wszyscy kiedyś w mniej lub bardziej oficjalny sposób bawiliśmy się w typowanie wyników sportowych spotkań. To rzecz, która tak na dobrą sprawę nigdy się nie nudzi — z czego doskonale zdaje sobie sprawę redakcja Wirtualnej Polski, która z myślą o mundialu przygotowała idealnie prostą w swoich założeniach zabawę z... typowaniem wyników w roli głównej!

WP Typer: zabawa, od której nie będziecie chcieli się oderwać

Typowanie wyników dla kolejnych mundialowych meczów to rzecz, po którą lwia część z kibiców sięgnie w tej czy innej formie. A co powiecie na sieciową zabawę, w ramach której ci którym uda się wskazać najwięcej precyzyjnych wyników zdobędą tytuł Typera?

Postawiliśmy na koncept typowania wyników znany doskonale wszystkim fanom sportu i rozbudowaliśmy go o elementy współzawodnictwa, aby uczynić zabawę jeszcze ciekawszą. Stworzyliśmy angażującą rozgrywkę, której zasady są jasne zarówno dla sportowych harduserów, jak i casualowych graczy. Od dziś każdy użytkownik WP może wziąć udział w rywalizacji o miano najlepszego typera mundialu – mówi Krzysztof Zych, Dyrektor Operacyjny w WP.

Typowanie wyników meczów w nadchodzących rozgrywkach Mistrzostw Świata jest banalnie proste — i tak w praktyce musimy tylko...  wejść na stronę https://typer.wp.pl/. Tam już czekać będą na nas odpowiednie formularze, jednak by oddać głos — wcześniej przyjdzie się zalogować. Możemy w tym celu skorzystać z naszego konta na Facebooku, albo — jeżeli posiadamy — tym ze Sportowych Faktów WP!

  1.  Wytypuj zwycięzcę jednego z wymienionych meczów.
  2.  Po zakończeniu meczu możesz wybrać zwycięzcę kolejnego pojedynku, który jeszcze się nie rozpoczął.
  3.  Zbuduj najdłuższą passę wygranych w trakcie mundialu i zostań najlepszym Typerem!

Fajna inicjatywa ze strony Wirtualnej Polski, no i świetny sposób by przekonać się, czy faktycznie jesteśmy dobrzy w te klocki, czy jednak... powinniśmy odpuścić temat i nie obstawiać nic na poważnie ;-).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu