Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Koniec testów AdTaily

GM
Grzegorz Marczak
16

Powoli kończę testowanie reklamy AdTaily. Trwająca tydzień próba pokazała, że zespół AdTaily przygotował efektywne narzędzie do sprzedawania reklam. W przeciągu tygodnia doszło też kilka zmian w samym panelu do kontroli i zarządzania reklamami (ostatnio na przykład pojawiła się lista zakończonych k...

Powoli kończę testowanie reklamy AdTaily. Trwająca tydzień próba pokazała, że zespół AdTaily przygotował efektywne narzędzie do sprzedawania reklam. W przeciągu tygodnia doszło też kilka zmian w samym panelu do kontroli i zarządzania reklamami (ostatnio na przykład pojawiła się lista zakończonych kampanii itp).

System reklamowy przeszedł pomyślnie test na moim blogu. Reklamy z tego co widziałem sprzedawały się dość dobrze (praktycznie nie miałem wolnych slotów reklamowych) i nie było większych problemów z ich wyświetlaniem (sprawdzałem na startym IE, nowym Firefox, Safari - nie testowałem tylko Opery i Chrome), ani też ze stabilnością (widget nie spowalniał strony na której jest zainstalowany).

Jest kilka niedogodności o których na początku wspominałem (brak możliwości ustawienia ceny na poziomie widgetu, więcej sposobów płatności itp.) ale generalnie z działania systemu jako sprzedający reklamy jestem zadowolony i zostanie on zainstalowany na moim blogu.

Jeśli ktoś chciałby, skorzystać z promocyjnych cen reklam jakie teraz są ustawione ma szansę na to jeszcze do końca tygodnia (jeśli nie ma wolnych slotów to należy zalogować się do Adtaily i dodać swoją ofertę do kolejki). Od następnego poniedziałku ceny ulegną "nieznacznej" zmianie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

adtaily