Ciekawe strony

Konia z rzędem temu, kto ustrzeli te wszystkie obiekty na Marsie

Grzegorz Ułan
Konia z rzędem temu, kto ustrzeli te wszystkie obiekty na Marsie
11

Możliwości, jakie niesie ze sobą HTML5 w Google Chrome prezentowałem Wam już przy okazji jednego z eksperymentów. Dziś natrafiłem na kolejny, tym razem z dziedziny gier, dzięki któremu możemy wybrać się na Marsa bliżej nieokreślonym pojazdem i postrzelać do krążących wokół tej planety obiektów kul...


Możliwości, jakie niesie ze sobą HTML5 w Google Chrome prezentowałem Wam już przy okazji jednego z eksperymentów. Dziś natrafiłem na kolejny, tym razem z dziedziny gier, dzięki któremu możemy wybrać się na Marsa bliżej nieokreślonym pojazdem i postrzelać do krążących wokół tej planety obiektów kulistych.

Jako, że lubię takie wyzwania nie omieszkałem spróbować swoich sił. Jednak moje kilkukrotne próby, przy wykorzystaniu myszki i klawiatury, spełzły na niczym. O ile utrzymanie w powietrzu pojazdu nie jest tak trudne, o tyle już celne trafienia graniczą z cudem. Jeśli macie więc pod ręka jakiegoś gamepada, już na wstępie, polecam to rozwiązanie do sterowania tym pojazdem:).

Sterując nim możemy go obracać i utrzymywać pułap za pomocą ruchów myszki, a przyspieszać, zmniejszać prędkość, odchylać się w lewo czy w prawo już za pomocą klawiatury. Fire oczywiście w lewym przycisku myszki.

Spróbować swoich sił możecie pod tym adresem. Konieczne jest aktywowanie trybu pełnego ekranu, gra działa jedynie w przeglądarce Google Chrome. Pochwalcie się proszę swoimi wynikami, a przede wszystkim z czasem ich uzyskania:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Grygoogle chromehtml5