Polska

Sprzedaż biletów na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło wyłącznie dla klientów Allegro Smart!

Grzegorz Ułan
Sprzedaż biletów na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło wyłącznie dla klientów Allegro Smart!
6

Już 28 września tego roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie wielki koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, na który czekają rzesze fanów tych wykonawców. Oczywiście, aby móc uczestniczyć w tym wydarzeniu, trzeba najpierw zakupić bilet na nie, a ten będą mogli kupić najpierw wyłącznie klienci Allegro.

To efekt niedawnej inwestycji Allegro w serwis eBilet, dzięki której będzie mógł zaoferować swoim użytkownikom pewną wartość dodaną, przy korzystaniu z usług tej platformy.

Na początek będą to użytkownicy ich usługi Allegro Smart!, którzy jeszcze dziś, dokładnie od godziny 12:00, na tej stronie będą mogli jako pierwsi zakupić bilet na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, który odbędzie się w Warszawie we wrześniu.

Francois Nuyts, CEO Allegro:

Jestem niezwykle zadowolony witając eBilet Polska w rodzinie Allegro. Dzięki współpracy bilety na tysiące wspaniałych występów, koncertów i innych wydarzeń będą dostępne dla klientów Allegro na wyciągnięcie ręki. Naszym wspólnym celem jest dodanie do najszerszego wyboru towarów dostępnych on-line także najbogatszej oferty najlepszych przeżyć.

Co z pozostałymi klientami Allegro? O nich też nie zapomniano, również będą mogli zakupić bilet na ten koncert, z tym że dzień później, od 16 maja podobnie od 12:00 opcja taka zostanie udostępniona na tej samej stronie wszystkim zalogowanym użytkownikom Allegro.

Jeszcze z istotnych rzeczy, jeden użytkownik Allegro będzie mógł zakupić maksymalnie 4 bilety, otrzymany kod na email niezbędny do zakupu biletów można przekazać innej osobie, a pula biletów przeznaczona do tej przedsprzedaży jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy, mam nadzieję, że Allegro przygotowało serwery na tą przedsprzedaż.

Jeśli chodzi o użytkowników usługi Allegro Smart!, aby zakupić bilet dziś muszą mieć aktywną tę usługę od 13 maja i wyrażoną zgodę na komunikację marketingową drogą mailową.

Źródło: Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu