Moje przemyślenia

Tak będzie wyglądał CyanogenMod z Android Jelly Bean [wideo]

Michał Majchrzycki
7

Niedawno informowaliśmy, że zespół odpowiedzialny za stworzenie CyanogenModa zapowiedział rychłe wdrożenie aktualizacji Jelly Bean (Android 4.1). Na realizację obietnic nie trzeba było długo czekać. Prace nad 10 wydaniem popularnej modyfikacji Androida idą pełną parą i już możemy zobaczyć efekty pra...

Niedawno informowaliśmy, że zespół odpowiedzialny za stworzenie CyanogenModa zapowiedział rychłe wdrożenie aktualizacji Jelly Bean (Android 4.1). Na realizację obietnic nie trzeba było długo czekać. Prace nad 10 wydaniem popularnej modyfikacji Androida idą pełną parą i już możemy zobaczyć efekty prac. A są one godne uwagi. Wideo prezentujące działającego Jelly Beana na smartfonie LG Optimus 4X HD robi wrażenie.

Nic tylko czekać na oficjalne wydanie CyanogenMod 10 z aktualizacją Androida do wersji 4.1. Wprawdzie poprzednie wydanie z Ice Cream Sandwich nie zostało jeszcze wprowadzone w wersji stabilnej, nie powinno nas to jednak niepokoić. Jak wcześniej informował zespół zajmujący się rozwojem CM, po wydaniu wersji 9 aktualizacja do 10 (a więc z Androidem 4.1) nie będzie stanowiła większego problemu. Najlepszym tego dowodem szybki postęp prac nad wdrożeniem Jelly Beana. Zresztą, zobaczmy sami:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu