Felietony

Kolejny prototyp iPhone 4G na wolności! Apple je rozdaje?

Grzegorz Marczak
Kolejny prototyp iPhone 4G na wolności! Apple je rozdaje?
16

Po ostatniej aferze z Gizmodo z znalezionym prototypem iPhona teraz „na wolności” pojawił się kolejny prototyp telefonu Apple . Czy to oznacza, że policja znowu wyłamie komuś drzwi i będzie szukać źródła przecieku? Tego jeszcze nie wiadomo ale mam nadzieję, że Apple się opamięta. Skąd wietnamsk...

Po ostatniej aferze z Gizmodo z znalezionym prototypem iPhona teraz „na wolności” pojawił się kolejny prototyp telefonu Apple . Czy to oznacza, że policja znowu wyłamie komuś drzwi i będzie szukać źródła przecieku? Tego jeszcze nie wiadomo ale mam nadzieję, że Apple się opamięta.

Skąd =16471>wietnamski serwis ma prototyp iPhona 4G tego nie wiadomo i chyba tak naprawdę nie jest to istotne.

Zadziwiające jest jednak to (jeśli urządzenie jest prawdziwe) jak z super szczelnej firmy jeśli chodzi o przecieki do prasy na temat nowego sprzętu Apple stało się miejscem z którego fizycznie wychodzą na zewnątrz prototyp?

Apple może okazać się w tym przypadku nie tylko ofiarą własnego sukcesu, ale również własnej polityki odnośnie mediów. Nikt do tej pory nie miał tak dużej kontroli nad tym jak w mediach przedstawiana jest firma i ile niechcianych informacji wydostaje się na świat (bo o tych kontrolowanych wyciekach można przeczytać w Internecie). Coś się jednak zmieniło? Ktoś uznał, że warto ponieść ryzyko wyniesienia sprzętu z firmy?W kontrolowany „wyciek” w tym przypadku chyba nikt nie wierzy, nie miałby on większego sensu szczególnie, że premiera tego urządzania spodziewana jest dość niedługo a poprzednio "znaleziony" prototyp pokazał już praktycznie wszystkie niespodzianki jakie szykuje Apple.

Znaleziony prototyp telefonu według osób, które się znają na „wnętrznościach” tego typu sprzętu jest już bardziej zaawansowany od urządzenia, które kupił serwis Gizmodo.

Zdjęcia i informacja pochodzą z taoviet.vn

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Apple