Startups

Kolejne 9 milionów dla ZnanyLekarz.pl !

Grzegorz Marczak
Kolejne 9 milionów dla ZnanyLekarz.pl !
26

ZnanyLekarz.pl a raczej grupa DocPlanner.com bo tak ich chyba teraz powinno się oficjalne przedstawiać zgarnęli kolejne 9 mionów złotych. Dokładnie od tych samych inwestorów co poprzednie 3 miliony w 2012 roku. DocPlanner.com to grupa serwisów internetowych, które ułatwiają pacjentom znalezienie...

ZnanyLekarz.pl a raczej grupa DocPlanner.com bo tak ich chyba teraz powinno się oficjalne przedstawiać zgarnęli kolejne 9 mionów złotych. Dokładnie od tych samych inwestorów co poprzednie 3 miliony w 2012 roku.

DocPlanner.com to grupa serwisów internetowych, które ułatwiają pacjentom znalezienie lekarza i umówienie wizyty lekarskiej online. Swoim zasięgiem obejmuje ok 25 krajów na całym świecie, z czego aż 20 zostało uruchomionych w ciągu ostatniego roku.

Obecni inwestorzy czyli Point Nine Capital, RTAventures oraz Piton Capital byli na tyle zadowoleni z tego jak biznes się rozwija, że postanowili wesprzeć go kolejnym 9 milionowym zastrzykiem. Przypomnę, że na czele DocPlanner stoi Mariusz Gralewski czyli min współtwórca GoldenLine, które ponoć w tym roku wypracowało rekordowe zyski.

Co mają zamiar zrobić z pieniędzmi? Celem głównym jest jeszcze bardziej agresywna ekspansja łącznie z akwizycjami co ciekawszych podmiotów. Rynek na tego typu usługi jest olbrzymi a ograniczenia praktycznie nie istnieją. Walczą więc o to aby tak samo jak w naszym kraju stać się marką "top of mind".

Gratuluję całemu zespołowi kolejnych sukcesów. Pieniądze które teraz dostali nie były przekazane na ładne oczy. Widać, że musieli na nie zapracować wynikami spółki.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu