Felietony

Kogo warto czytać na Google+ ? Oto moja lista polecanych

Grzegorz Marczak
Kogo warto czytać na Google+ ? Oto moja lista polecanych
22

Jako, że ja na Google+ tam samo zresztą jak na Facebooku szukam informacji od osób z branży internetowej, od blogerów, osób z mediów i generalnie wszyskich poruszających tematykę internetowo technologiczną dlatego poniższa lista może wydawać się dość monotematyczna. Kolejność jest oczywiście przypad...

Jako, że ja na Google+ tam samo zresztą jak na Facebooku szukam informacji od osób z branży internetowej, od blogerów, osób z mediów i generalnie wszyskich poruszających tematykę internetowo technologiczną dlatego poniższa lista może wydawać się dość monotematyczna. Kolejność jest oczywiście przypadkowa, wybrałem osoby które widzę w moim streamie, są aktywne i dzielą sie ciekawymi rzeczami.

Po co ta lista? Myślę, że każdy serwis społecznościowy szybko się znudzi jeśli nie znajdziemy w nim ciekawych treści, miejsc gdzie będziemy mogli dyskutować czy też sposobności na poznanie nowych ludzi. Nie dodałem do niej oczywiście siebie i ekipy z AW :)

Polecam więc:

+Paweł Wimmer - zamienił się w chodząca encyklopedie wiedzy na temat Google+, jeśli czegoś nie wiecie to przeczytajcie jego stream. Oczywiście to nie wszystko co pisze Paweł, czytam go jednak w całości i bez wyjątków.

+Tom Anderson - były CEO Myspace jest moim zdaniem fenomenalny jeśli chodzi o animowanie społeczności, śmieszne, inteligentne często sarkastyczne teksty, oprawiane śmiesznymi obrazkami. Dużo poczucia humoru i dystansu do siebie i innych.

+Michael Dell (nie trzeba tłumaczyć kogo reprezentuje) - też zaskakująco otwarty, ciekawe teksty i sporo informacji o samej firmie.

+Mcihał Brański - szef o2, który chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami, wchodzi w dyskusje i podrzuca bardzo ciekawe artykuły.

+Marcin Jagodziński - niezastąpiony malkontent i ekstremalnie merytoryczny krytyk szukający wszędzie ideałów. Trafnie i często dość zgryźliwie komentujący teraźniejszość i teksty na Antyweb :)

+Radek Zaleski - nieustający wojownik jeśli chodzi o treści na Gazecie a szczególnie w dziale technologie. Celnie argumentujący choć często nie słuchający adwersarzy. Przyjemnie się dyskutuje bo bez zbędnych emocji.

+Artur Młynarz - znany bardziej jako ogrodnik. Jeśli macie dosyć czytania o fenomenalnym Apple i lukru związanego z iPadem, Macbookiem czy innym iCudem to polecam jego twórczość. W dobrym stylu, krytykuje wszystko co ma cokolwiek wspólnego z jabłkiem. Prześmiewczo ale z poczuciem humoru i bez agresji.

+Bartek Pucek reprezentant O2, dzieli się linkami do ciekawych znalezisk związanych z biznesem internetowym, mediami, marketingiem itp. Jeśli ktoś chce się dowartościować samym faktem czytania ambitnych źródeł to może czerpać garściami od Bartka.

+Przemek Pająk - autor i twórca Spidersweb jednego z ciekawszych miejsc gdzie można poczytać nie tylko o Apple, choć Apple broni własną (i nie tylko) piersią. Mimo często odmiennych zdań bardzo lubię dyskusje z Przemkiem.

+Bartek Gola (SpeedUp Venture Capital Group) - zadaje na głos ciekawe pytania, włącza się do dyskusji i ciekawie komentuje.

Ps. Wszystkich których pominąłem przepraszam, jak pisałem skupiłem się na własnym stream i osobach aktywnych w ostatnim czasie

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google