Antyapps

Knot Fun -- każdy supeł da się rozwiązać!

A
Antyapps
0

Ile razy denerwowaliście się o poplątane choinkowe lampki? Jak często przeklinacie wszystko rozwiązując supeł na sznurówce? Czy udało wam się kiedykolwiek wyjąć z torby słuchawki i nie musieć ich rozsupływać? Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię na spokojnie wybrnąć z podobnych sytuacji. A poplą...

Ile razy denerwowaliście się o poplątane choinkowe lampki? Jak często przeklinacie wszystko rozwiązując supeł na sznurówce? Czy udało wam się kiedykolwiek wyjąć z torby słuchawki i nie musieć ich rozsupływać? Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię na spokojnie wybrnąć z podobnych sytuacji. A poplątany kabel, sznurek czy włosy to coś, co spotyka nas codziennie. Być może warto byłoby wreszcie przyzwyczaić się do złośliwości rzeczy martwych i nie tracić nerwów niepotrzebnie. Aplikacja Knot Fun to genialna terapia!

Najpierw warto wybrać sznurek, jaki będziemy rozwiązywać. Początkowo ustawiony jest "glow worm", ale możemy zmienić go na świąteczne światełka, winorośl, węża ogrodowego, sznur kiełbasek czy, oczywiście, nieszczęsne słuchawki. Jednak połowę wzorów odblokujemy sukcesywnie dopiero w dalszej części gry. Następnie mamy możliwość wyboru poziomu trudności. Poziomów tych jest pięć, dwa ostatnie również niedostępne dla początkującego gracza. Osobiście i tak nie polecałabym rzucać się od razu na głęboką wodę, więc rozpoczęcie zabawy od najprostszego poziomu zaplątania jest dobrym rozwiązaniem.

Celem naszej zabawy jest... rozplątywanie supłów. Na początku każdej rundy mamy okazję zerknąć, jak powyższy powstaje, co może nieco ułatwić sprawę. Przynajmniej wiadomo, od której strony zacząć. Co musimy zrobić? Pociągnąć za końcówkę kabla czy sznurka lub tak naprawdę za jakąkolwiek jego część. Jeśli dobrze nam idzie, z supła sypią się punkty. By rozplątywać dalej, wystarczy "chwytać" palcem linę w jednym miejscu i pociągnąć na zewnątrz uważając jednocześnie, by nie tworzyć kolejnego supła (uwaga, tak jak i w życiu, nie zawsze uda się złapać ten fragment, o który nam chodziło...). Wszystko wydaje się proste, zwłaszcza gdy sznurek jest krótki. Więcej techniki natomiast trzeba użyć, by rozsupłać węzeł na czwartym czy piątym poziomie. To co, gotowi na walkę z wrogiem?

Knot Fun to świetna zabawa. Ta aplikacja naprawdę świetnie sprawdza się jako terapia na nerwowe rozwiązywanie supłów, ale i po prostu uspokaja. Jak niemal każda gra w Google Play - doskonale zabija czas. Jeśli chodzi o wygląd aplikacji, to z pewnością spodoba się tym, którzy nie lubią jak dużo dzieje się na ekranie. W grze brakuje też zupełnie dźwięków i... reklam, co akurat jest dużym plusem. Jeśli macie poważny problem z poplątanymi przedmiotami, a na pewno macie, to Knot Fun naprawdę może pomóc wam wypracować anielską cierpliwość.

Aplikacja dostępna jest za darmo na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: