Google

Kalendarz Google offilne

GM
Grzegorz Marczak
1

Google planuje udostępnić offline coraz więcej swoich aplikacji. Możliwości takie daje aplikacja o nazwie Google Gears (dzięki temu narzędziu możemy budować offlinowe wersje aplikacji internetowych) Niedawno można było przeczytać o tym, że google wprowadziło offlinową wersję swojego czytnika RSS...

Google planuje udostępnić offline coraz więcej swoich aplikacji. Możliwości takie daje aplikacja o nazwie Google Gears (dzięki temu narzędziu możemy budować offlinowe wersje aplikacji internetowych)

Niedawno można było przeczytać o tym, że google wprowadziło offlinową wersję swojego czytnika RSS czyli googl reader oraz przymierza się do budowy narzędzia do blogowania offline (oczywiście narzędzie to będzie kompatybline z blogami od google)
Dzisiaj natomiast można przeczytać nie potwierdzone jeszcze informacje o tym jakoby kalendarz od google również był wdrażany w wersji offline. Wersja ta nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich użytkowników, prawdopodobnie jest testowana na wybranej losowo grupie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: