Google

Adsense - zmiany w sterowaniu wyglądem reklamy

Grzegorz Marczak
Adsense - zmiany w sterowaniu wyglądem reklamy
5

Google wreszcie zdecydowało się na poprawienie sterowania wyglądem reklam adesense. W chwili obecnej aby zmienić wygląd naszej reklamy musimy grzebać w skrypcie jaki dostajemy od google. Jeśli mamy jedną jednostkę reklamową nie jest to problem, jeśli natomiast mamy reklamy zainstalowane w wielu mi...

Google wreszcie zdecydowało się na poprawienie sterowania wyglądem reklam adesense. W chwili obecnej aby zmienić wygląd naszej reklamy musimy grzebać w skrypcie jaki dostajemy od google. Jeśli mamy jedną jednostkę reklamową nie jest to problem, jeśli natomiast mamy reklamy zainstalowane w wielu miejscach naszego serwisu i chcemy coś w nich pozmieniać staje się to dość nużącym zajęciem.

Za kilka tygodni sytuacja ma się zmienić, sterować wyglądem naszych reklam( z tego co sie dowiadujemy chodzi na razie o kolory i definiowanie kanałów) będziemy z poziomu naszego konta w adsense a nie grzebiąc w skryptach.

Bardzo możliwe, że ta zmiana to tak naprawdę początek większych zmian w adsense i doczekamy się wreszcie większych możliwości ingerowania w wygląd reklam od google.

Sterowanie wyglądem z poziomu konta w adsense jest na pewno zmianą, która zostanie dobrze przyjęta przez użytkowników

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu