Świat

Google Gphone, Docs i Spreadsheets

Grzegorz Marczak
Google Gphone, Docs i Spreadsheets
0

Google ostro zabrało się za swój pakiet biurowy konkurujący z MS office - jak wiadomo, oferta google jeśli chodzi o biurowe programy jest już dość szeroka ale programy te nie są jeszcze tak funkcjonalne jak ich desktopowe odpowiedniki. Google cały czas stara się poprawiać funkcjonalność swoich aplik...

Google ostro zabrało się za swój pakiet biurowy konkurujący z MS office - jak wiadomo, oferta google jeśli chodzi o biurowe programy jest już dość szeroka ale programy te nie są jeszcze tak funkcjonalne jak ich desktopowe odpowiedniki. Google cały czas stara się poprawiać funkcjonalność swoich aplikacji.

W google spreadsheets dodane zostały możliwości zaznaczania i formatowania wiele komórek na raz, zmieniania kolorów wielu komórek jednocześnie, ukrywania wierszy i kolumn oraz poprawiono opcje drukowania.


To jednak nie koniec zmian jeśli chodzi o aplikacje biurowe google - ostatnio wypuszczona została mobilna wersja google Docs - dzięki niej będziemy mogli podglądać przez nasz telefon komórkowy nasze dokumenty (wprawdzie z arkuszem kalkulacyjnym są pewne zawiłości jeśli chodzi o podgląd ale prezentacje i dokumenty powinny wyświetlać się normalnie)Na koniec plotka na temat tego jakoby telefon od google czyli Gphone (w sumie nie wiem jeszcze czy Gphone będzie zwykłym telefonem z systemem operacyjnym od google, czy też będzie to zabawka w stylu Iphone) miał być dostępny w sprzedaży jeszcze w te święta. Nie jest to pierwsza plotka na temat tego telefonu i zapewne nie ostatnia - w końcu jednak, któraś musi okazać się prawdziwa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu