Mobile

Już w lipcu zabierzemy tragedię wojny na platformy mobilne

Paweł Winiarski
Już w lipcu zabierzemy tragedię wojny na platformy mobilne
14

This War of Mine to jedna z najlepszym polskich gier. Zupełnie inna od Wiedźmina czy Lords of the Fallen, ale na swój sposób urzekająca i dołująca. W dodatku doceniona na całym świecie. Choć nie jestem amatorem tego typu produkcji, to przy This War of Mine od naszego rodzimego studia 11 bit bawił...

This War of Mine to jedna z najlepszym polskich gier. Zupełnie inna od Wiedźmina czy Lords of the Fallen, ale na swój sposób urzekająca i dołująca. W dodatku doceniona na całym świecie.

Choć nie jestem amatorem tego typu produkcji, to przy This War of Mine od naszego rodzimego studia 11 bit bawiłem się świetnie. Choć może nie jest to najlepsze określenie na spędzenie czasu z tą produkcją. Dojrzała, na swój sposób dołująca i zmuszająca do refleksji gra warszawskiego studia to świetny tytuł. 11 bit studios robiło już gry na platformy mobilne i na dobrą sprawę to tam odnosiło swoje pierwsze sukcesy. Nie jestem więc zdziwiony, że This War of Mine dotrze na tablety, bo te wydają się być świetną platformą dla gry.

Mobilnie zagramy na iOS i Androidzie już w lipcu, a z tego co widać po zwiastunie, powinniśmy oczekiwać oprawy na tym samym poziomie. A mam wrażenie, że dotykowy ekran sprawdzi się nawet lepiej niż myszka.

grafika: 1

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu