Microsoft

Jeżeli jesteś zainteresowany Lumią 830, to powinieneś się spieszyć. Bo Microsoft też się spieszy...

Jakub Szczęsny
Jeżeli jesteś zainteresowany Lumią 830, to powinieneś się spieszyć. Bo Microsoft też się spieszy...
11

Lumia 830 to jedno z ciekawszych urządzeń w obecnym portfolio Microsoftu - telefon oferuje naprawdę świetny design, niezłe podzespoły i znacząco staniało - nowe egzemplarze na Allegro można nabyć już w okolicach 1000 złotych. W przypadku Lumii to żadne novum, bowiem ten sprzęt bardzo szybko traci na...

Lumia 830 to jedno z ciekawszych urządzeń w obecnym portfolio Microsoftu - telefon oferuje naprawdę świetny design, niezłe podzespoły i znacząco staniało - nowe egzemplarze na Allegro można nabyć już w okolicach 1000 złotych. W przypadku Lumii to żadne novum, bowiem ten sprzęt bardzo szybko traci na wartości i mimo początkowych, dosyć wysokich cen, koszt wyposażenia się w taką słuchawkę przestał być uciążliwy i bardziej wymagający użytkownicy zainteresowani Windows Phone mogli zacząć rozglądać się za takim smartfonem.

Dzięki temu sam nabyłem Lumię 830, która zastąpiła wielki i rozczarowujący w pewnych kwestiach phablet - Lumię 1320. 830 to dla mnie przede wszystkim naprawdę dobry aparat i świetny wygląd. Niektórzy narzekają na bardzo wyróżniający się aparat fotograficzny, jednak dla mnie to właśnie jeden z ładniejszych elementów (obok metalowej ramki) smartfona.

Jeżeli jesteście zainteresowani tym modelem, warto wiedzieć, że Microsoft właśnie zakończył jego produkcję - mimo, że premiera tego urządzenia miała miejsce stosunkowo niedawno, bo 8 miesięcy temu. Wszystko jednak przez następcę tego telefonu, Lumię 840, która ma się pojawić już niebawem...

Z pewnością nowy telefon Microsoftu będzie bardzo dobrze wyważonym urządzeniem i krążą pogłoski, że gigant zdecyduje się go wycenić trochę rozważniej, niż w poprzednim modelu tej serii. Telefon zaoeruje 5-calowy ekran w rozdzielczości Full HD, kamerę o matrycy 13 MP oraz tę do selfie wyposażoną w 5 MP. Co bardzo ciekawe, 840 ma się pojawić w wersji z Dual SIM. Tego akurat w najmocniejszych urządzeniach brakowało - chętnie bym skorzystał z takiej funkcjonalności w swoim własnym urządzeniu.

Jeśli wierzyć źródłom pierwszym w podaniu tej informacji, wygląd nowego urządzenia linii 8XX będzie nawiązywać do tego, co oferuje obecnie 830. To dobrze, bowiem dopiero model 3 generacji stał się godnym jej przedstawicielem w kontekście wyglądu. O ile 800 wyglądała świetnie, to tego samego nie mogłem powiedzieć o 820.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu