Miniblog

Jeszcze piękniejsza Nokia Lumia - tym razem o numerze 910

Michał Majchrzycki
Jeszcze piękniejsza Nokia Lumia - tym razem o numerze 910
2

Uważam, że pod względem wykonania smartfony z serii Nokia Lumia to świetne rozwiązanie. Fińska firma przyłożyła się do roboty, a efektem tego są piękne smartfony nie nawiązujące zarazem do dominującego trendu designe'u. Okazuje się, że można zrobić świetny telefon i nie kopiować wyglądu iPhone'a. Sz...

Uważam, że pod względem wykonania smartfony z serii Nokia Lumia to świetne rozwiązanie. Fińska firma przyłożyła się do roboty, a efektem tego są piękne smartfony nie nawiązujące zarazem do dominującego trendu designe'u. Okazuje się, że można zrobić świetny telefon i nie kopiować wyglądu iPhone'a. Szkoda, że Nokia ma problemy ze sprzedażą swoich telefonów - może to wpłynąć na kolejne ich wersje. No właśnie, jak będą one wyglądać? Na przykład tak - zobaczcie Nokię Lumię 910.

Koncept telefonu należy do Jonasa Daehnerta. Lumia 910 różni się nieco wyglądem od obecnych na rynku modeli. Czy na plus? Moim zdaniem nie do końca, rozumiem jednak, że w zamyśle autora smartfon o dużym ekranie miał być dopasowany do wyglądu nowej wersji systemu Microsoftu. Windows Phone 8 jak wiemy będzie posiadał bardziej rozbudowany interfejs w porównaniu z poprzednimi wydaniami. Logiczne zatem wydaje się, że aby docenić wszystkie jego walory przydadzą się telefony z większymi ekranami. Zaprezentowana na mockupie Daehnerta Lumia 910 posiada ekran o wielkości 4,3 cala.

Ciekawe, czy Nokia zdecyduje się na wprowadzenie smartfonów z większym ekranem?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu