Android

Jest nowy Humble Mobile Bundle 6 - rozwiązanie Waszych problemów z brakiem gier na Androidzie

Kamil Ostrowski
Jest nowy Humble Mobile Bundle 6 - rozwiązanie Waszych problemów z brakiem gier na Androidzie
4

Jeżeli Humble Mobile Bundle jest Waszym głównym źródłem nowych gier na urządzenia z Androidem (a tak jest w moim przypadku), to mam dla Was świetną wiadomość. Właśnie wylądował kolejny zestaw dla miłośników mobilnego grania. Jak zawsze, za paręnaście złotych można sięgnąć po naprawdę ciekawie wygląd...

Jeżeli Humble Mobile Bundle jest Waszym głównym źródłem nowych gier na urządzenia z Androidem (a tak jest w moim przypadku), to mam dla Was świetną wiadomość. Właśnie wylądował kolejny zestaw dla miłośników mobilnego grania. Jak zawsze, za paręnaście złotych można sięgnąć po naprawdę ciekawie wyglądające produkcje.

Na moment pisania newsa w Humble Mobile Bundle 6 dostępnych jest sześć gier. Planowane jest dodanie kolejnych, ich tytuły powinniśmy poznać najprawdopodobniej w połowie trwania akcji (która zaplanowana jest na dwa tygodnie).

Obecnie dostępne gry w Humble Mobile Bundle 6

  • Eliss Infinity (zabawa planetami z wykorzystaniem multi-toucha)
  • Duet Premium (gra rytmiczno-zręcznościowa, która przyprawia osobiście mnie o nudności)
  • Combo Crew Special Edition (inspirowany klasycznimi grami arcade beat’em’up)
  • Threes (gra logiczna, dostępna powyżej średniego progu, obecnie 4,40$)
  • Mines of Mars (proceduralnie generowany, klimatyczny RPG, dostępna powyżej średniego progu, obecnie 4,40$)
  • Joe Dever’s Lone Wolf: Full Game (RPG-akcji ze sterowaniem dostosowanym do specyfiki ekranów dotykowych, dostępna powyżej średniego progu, obecnie 4,40$)

Wygląda nieźle – szczególnie zachęcająco prezentują się Combo Crew i Lone Wolf. Pamiętajcie też, że pojawi się więcej gier – o ile dobrze pamiętam w ostatnim bundlu dla gier mobilnych były one całkiem ciekawe.

Nie zapominajcie też, że cały czas dostępne są: Weekly Bundle i Books Bundle. Organizatorzy najsłynniejszych na świecie akcji pay-what-you-want działają już od czterech lat, a w tym czasie zdążyli znacząco poszerzyć swoją działalność, zajmując się książkami, audiobookami i komiksami. Jak widać, ten system oferowania klientom treści sprawdza się, co widać po liczbach, jakimi Humble Bundle operuje. Zresztą, idea „płać ile chcesz” świeci tryumfy nie tylko za granicą – nasz rodzimy BookRage czy GamesRage również radzi sobie nieźle.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu