Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Tablety

Jeśli marzy Ci się tablet od Jolli, tutaj powinieneś złożyć zamówienie. Drogo nie jest

JS
Jakub Szczęsny
9

Jolla Tablet zaprezentowano na końcu zeszłego roku - urządzenie spotkało się z ogromnym zaangażowaniem społeczności Indiegogo, która wsparła twórców urządzeń na tyle dobrze, że projekt tabletu mógł z powodzeniem wyjść na rynek. I tak oto ci, którzy zamówili swoje urządzenie na Indiegogo otrzymają je...

Jolla Tablet zaprezentowano na końcu zeszłego roku - urządzenie spotkało się z ogromnym zaangażowaniem społeczności Indiegogo, która wsparła twórców urządzeń na tyle dobrze, że projekt tabletu mógł z powodzeniem wyjść na rynek. I tak oto ci, którzy zamówili swoje urządzenie na Indiegogo otrzymają je w ciągu najbliższych tygodni. Natomiast pewna ilość tabletów została przeznaczona na pre-order, z którego mogą skorzystać także Polacy.

Wersja urządzenia z 32 GB pamięci wewnętrznej kosztuje 267 Euro, natomiast pojemniejsza, 64 GB niewiele więcej, bowiem 299 Euro. Do klientów trafią one najprawdopodobniej późnym październikiem - podobnie jak egzemplarze zarezerwowane przez Indiegogo. Wysyłka jest prowadzona również do Polski, gdzie za dopłatą w wysokości około 20 euro możecie zaklepać sobie dostawę pod dom. Płatności są przyjmowane tylko za pomocą karty kredytowej lub PayPala.

Czy warto? Generalnie jest to urządzenie głównie dla entuzjastów marki. W środku znajduje się czterordzeniowy Intel Atom Z3735F taktowany zegarem 1,8 GHz, pracujący wespół z 2 GB pamięci RAM. Ponadto, za wyświetlanie treści odpowiada tam ekran o przekątnej 7,9 cala w rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Użytkownik do dyspozycji ma także slot na karty pamięci microSD, a akumulator oferuje 4450 mAh pojemności. Niewiele, ale zawsze "coś".

Aby skorzystać z wysyłki do Polski, należy wybrać nasz kraj podczas procesu rezerwacji urządzenia i wpisać kod pocztowy. Potem należy ponownie podsumować całe zamówienie i ostatecznie dokonać transakcji. Na naszą skrzynkę mailową powinno przybyć potwierdzenie po udanej transakcji, gdy tylko z naszego konta "zejdzie" odpowiednia suma pieniędzy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

JollaSailfish OS