Przeglądarki internetowe

Jeden komputer, jeden smartfon, a zabawa dla trzech

Grzegorz Ułan
7

To już kolejny odcinek z cyklu Chrome Experiment, ale już dobitnie ukazujący możliwości tej przeglądarki w połączeniu ze smartfonem. Co ciekawe, pokazany w dniu premiery Opera Next, jakby Google chciało wyraźnie zaznaczyć swój prym na tym rynku. Ale do rzeczy, mowa o grze Roll It. Wystarczy uruch...

To już kolejny odcinek z cyklu Chrome Experiment, ale już dobitnie ukazujący możliwości tej przeglądarki w połączeniu ze smartfonem. Co ciekawe, pokazany w dniu premiery Opera Next, jakby Google chciało wyraźnie zaznaczyć swój prym na tym rynku.

Ale do rzeczy, mowa o grze Roll It. Wystarczy uruchomić ten link w przeglądarce oraz na smartfonie (obydwa koniecznie muszą być na jednym WiFi) i podanie w nim w odpowiednim polu kodu z przeglądarki, by móc z grupą znajomych oddać się przedniej zabawie w rzucaniu kulkami smartfonem, dosłownie, w odpowiednie pola na planszy w Google Chrome na komputerze.

gra

player2

Plansza w desktopowej przeglądarce podzielona jest na trzy platformy do wrzucania kulek. Każdy z uczestników ma 10 prób, po czym przekazuje smartfon kolejnej osobie.

gras

Aby celnie trafić w odpowiednie pola, smartfonem wykonujemy ruchy jakbyśmy rzucali bilą w grze w kręgle, od dołu do góry. Zresztą sami sprawdźcie - zabawa przednia:).

http://youtu.be/_4RFIcuuHBE

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Grygoogle chrome