Akcja Partnerska

Jakie cechy powinien mieć średniak w 2022

KR
Krzysztof Rojek
Kliknij, aby włączyć dźwięk
21

Konstruowanie średniaków to duże wyzwanie, ponieważ za niewielką cenę trzeba dziś zaoferować kupującym naprawdę wysoką jakość. Co dokładnie powinno charakteryzować dzisiejsze smartfony ze średniej półki?

Jeszcze kilka lat temu, jeżeli chcielibyśmy mieć telefon ze szklaną obudową, aparatem o wysokiej rozdzielczości, szybkim ładowaniem czy świetnym ekranem i wysokim odświeżaniem, należało w portfelu przygotować pokaźny zapas gotówki. Jednak czasy się zmieniają i dziś nie trzeba już wydawać majątku by cieszyć się urządzeniem, które spełni wszystkie nasze potrzeby. Ba - dzięki mocnej rynkowej konkurencji flagowe aspekty bardzo szybko stają się standardem w niższej klasie cenowej. O jakich elementach mowa?

11 cech idealnego średniaka

Telefony ze średniej półki powinny zapewniać jak najlepszy stosunek ceny do oferowanych możliwości. Dlatego też na naszej liście znalazły się takie cechy jak długowieczność, rozumiana jako podzespoły, dzięki którym telefon za 3-4 lata dalej będzie działał szybko i sprawnie, szeroki wachlarz aparatów, dzięki którym zrobimy ładnie wyglądające zdjęcia niezależnie od sytuacji czy chociażby pełen zestaw portów, w tym minijack i slot kart pamięci, dzięki czemu będziemy mogli korzystać z urządzenia w taki sposób, w jaki będziemy chcieli. Jakie jeszcze rzeczy znalazły się na naszej liście? Tego dowiecie się z najnowszego filmu na kanale AntywebTV.

-

Materiał powstał we współpracy z Xiaomi

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

StrefaXiaomi