Microsoft

Jaki Surface wybrać? Wielkie porównanie komputerów Microsoftu

Konrad Kozłowski
Jaki Surface wybrać? Wielkie porównanie komputerów Microsoftu
32

Rodzina komputerów Surface to już kilka naprawdę różnych od siebie urządzeń. Surface Laptop 2, Surface Pro 6 i Surface Book 2 stanowią człon mobilnych maszyn Microsoftu, ale w jakich zastosowaniach sprawdzą się najlepiej? Które urządzenie Surface wybrać?

Historia mobilnych komputerów Surface rozpoczęła się od tabletu aspirującego do bycia następcą laptopa. Surface Pro doczekał się już 6 generacji i jest zdecydowanie najlepszą wersją tego urządzenia, jaka powstała do tej pory. Ale tablet z podstawką i magnetyczną klawiaturą to nie jedyne urządzenie w ofercie Microsoftu, bo ta rozrosła się o dodatkowe maszyny - takie jak Surface Laptop oraz Surface Book. Pierwszy z nich to klasyczny laptop z charakterystycznymi cechami urządzeń Microsoftu, zaś drugi jest uosobieniem wizji firmy, według której tradycyjny komputer to zbyt mało, by w pełni komfortowo i efektywnie pracować i odpoczywać.

Porównanie Surface Laptop, Surface Pro i Surface Book

Na warsztat wzięliśmy wszystkie trzy komputery, przyjrzeliśmy im się z bliska i porównaliśmy wrażenia z użytkowania - to one są najważniejsze, bo opis dotyczący użytych materiałów przy produkcji czy specyfikacja nigdy nie oddadzą tego, jak z danego komputera się korzysta. Kiedy praca jest bezproblemowa? A co sprawia przeszkody? Jakie są największe zalety i wady każdego z porównywanych Microsoft Surface? Przypomnę, że na Antyweb znajdziecie już recenzje wszystkich komputerów: Surface Laptop 2, Surface Pro 6 i Surface Book 2.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu