Podcast Antyweb Po Godzinach

Jak wygląda praca lektora? Zaglądamy za kulisy

KK
Konrad Kozłowski
3

Czy lektor może pracować w domu? Jak wygląda nagrywanie dialogów do filmów? Na te oraz wiele innych pytań odpowiada Maciej Melcer, którego już prawdopodobnie kojarzycie.

W Sieci znajdziecie go pod nickiem @meliczyta, między innymi na TikToku i Instagramie. Regularnie publikuje treści zza kulis pracy lektora i nie tylko, bo pokazuje też, jak mogłaby wyglądać inna (jego) wersja czytanych dialogów do seriali. Ale filmy i seriale to tylko część jego pracy, bo - jak sam wielokrotnie zaznacza - wśród jego zajęć jest też nagrywanie kwestii do reklam oraz czytanie audiobooków.

O tym, jak wygląda to na co dzień, a także o niuansach pracy przed mikrofonem Maciej opowiada w najnowszym odcinku podcastu. Ważne też jest, jak się znalazł w tym miejscu, w którym jest obecnie, więc od tego rozpoczyna się cała rozmowa. Tematów do dyskusji w kontekście pracy lektora nie zabrakłoby na jeszcze kilka odcinków, więc jeśli jest coś, co chcielibyście się dowiedzieć, zostawcie pytanie w komentarzach - prawdopodobnie ta rozmowa doczeka się kontynuacji. Miłego słuchania!

Jak pracuje lektor? Wywiad z Maciejem Melcerem

Antyweb Po Godzinach · #110 - Jak wygląda praca lektora? Gościem Maciej Melcer

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu