Moje przemyślenia

Jak oglądać Netflix w Polsce na telefonie? Jest na to aplikacja

Grzegorz Marczak
Jak oglądać Netflix w Polsce na telefonie? Jest na to aplikacja
16

W kwestii usług mobilnych, choć sprawnie nadrabiamy zaległości, jesteśmy w tyle w porównaniu z Amerykanami. Nadal nie doczekaliśmy się swojego Netflixa, Hulu czy też Pandory – od korzystania z każdej z tych usług dzieli nas irytująca bariera terytorialna. Na szczęście nie ma takich zabezpieczeń...

W kwestii usług mobilnych, choć sprawnie nadrabiamy zaległości, jesteśmy w tyle w porównaniu z Amerykanami. Nadal nie doczekaliśmy się swojego Netflixa, Hulu czy też Pandory – od korzystania z każdej z tych usług dzieli nas irytująca bariera terytorialna. Na szczęście nie ma takich zabezpieczeń na świecie, których nie dałoby się obejść i także na naszą obecną lokalizację możemy coś poradzić.

Tunnel Bear to fantastyczna inicjatywa, która pozwala nam zobaczyć Internet z pozycji mieszkańca innego kraju. Wykorzystując technologię VPN ukrywa naszą bieżącą lokalizację, jednocześnie ściągając terytorialną blokadę z takich aplikacji jak m.in.: Netflix, Hulu, Spotify, Pandora, czy też ABC i ABC Family. Jeżeli kiedykolwiek chcieliście zatem obejrzeć najnowszy odcinek ulubionego serialu z amerykańskiej telewizji jednocześnie nie ściągając go z nielegalnych źródeł, Tunnel Bear zdaje się być idealnym rozwiązaniem waszego problemu.

Przeczytaj cały tekst na AntyApps.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileNetflixmobile apps