Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

Jak Huawei Matebook 14s radzi sobie w pracy?

KK
Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
8

Spoglądając dziś na laptopy i ich możliwości, aż trudno uwierzyć, że przewyższają one swoje stacjonarne odpowiedniki. Dziś mieszczący się w plecaku czy torbie laptop można zabrać wszędzie i w każdym miejscu mamy ze sobą przenośną stację roboczą gotową na wiele, wiele więcej.

Tak wszechstronny i uniwersalny jest laptop, który jest bohaterem dzisiejszego materiału. To komputer gotowy na wszystko, od pracy nad dokumentami i arkuszami, przez korzystanie z Sieci przez kilka godzin, a na edycji wideo i grach kończąc. Świetny ekran, wydajne podzespoły i miły dla oka wygląd - oto Huawei MateBook 14s.

Od razu po otwarciu pokrywy zwrócicie uwagę na ekran. Wąskie ramki i wysoka rozdzielczość sprawiają, że nie zabraknie nam przestrzeni roboczej niezależnie od wykonywanych zadań. Do dyspozycji mamy 14,2 przekątnej i rozdzielczość 2,5K, więc tekst będzie bardzo wyraźny, a zdjęcia i filmy prezentują się znakomicie

Całość napędza energooszczędny, ale wydajny procesor i7 11. generacji od Intela z układem graficznym Iris Xe w parze z 16 GB pamięci RAM i 1 TB dyskiem SSD. Taki komplet zapewnia odpowiednio mocne środowisko do większości zadań, które często wykonujemy z dala od biurka. Zewnętrzny ekran podłączymy za pomocą portu HDMI, a prócz niego na krawędziach obudowy znalazły się także dwa USB-C, jeden USB-A i złącze słuchawkowe. Ten ostatni bywa niezwykle przydatny, ponieważ dzięki niemu bez problemu podłączymy najpopularniejsze pendrive’y i inne akcesoria bez żadnych przejściówek.

Więcej o Huawei MateBooku 14s w naszym materiale wideo powyżej.

--

Materiał powstał we współpracy z marką Huawei

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: