Felietony

ipla na Androida całkiem nieźle wygląda

Grzegorz Marczak
ipla na Androida całkiem nieźle wygląda
17

Darmowa ipla na Androida moim zdaniem całkiem nieźle wygląda. Jest też opcja pobierania plików do późniejszego oglądania offilne (ograniczenie do 20 plików raczej nie przeszkadza) i na dodatek jest dostęp do ipla VIP czego cały czas nie ma dla Mac OS. Myślę, że przy okazji zakupu następnego telefonu...

Darmowa ipla na Androida moim zdaniem całkiem nieźle wygląda. Jest też opcja pobierania plików do późniejszego oglądania offilne (ograniczenie do 20 plików raczej nie przeszkadza) i na dodatek jest dostęp do ipla VIP czego cały czas nie ma dla Mac OS. Myślę, że przy okazji zakupu następnego telefonu z Androidem będzie to obowiązkowa aplikacja (umili mi moje częste ostatnio podróże do Krakowa). A może uda mi się odpalić ipla na moim starym G1? Znalazł bym wreszcie dla niego jakieś zastosowanie bo teraz leży i marnieje w szufladzie a do sprzedaży ze względu na rysy na ekranie raczej się już nie nadaje.

Przy okazji tego film można zobaczyć na youtube ile wyświetleń generują poszczególne serwisy na których umieszczony był ten materiał (trzeba kliknąć na strzałkę przy liczbie wyświetleń) - ciekawe i pokazujące gdzie warto "pchać się" z informacjami prasowymi.Ps. Jeśli ktoś z was korzysta z ipla na Androida to poproszę o podzielenie się doświadczeniami / wrażeniami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AndroidVoDipla