Telewizja

Od teraz IPLA HBO, Cinemax i AXN tylko za 25 zł, miesiąc za darmo - wszystko bez umowy

GU
Grzegorz Ułan
35

Od czasu pojawienia się samodzielnej usługi HBO GO, co nastąpiło pod koniec marca tego roku, operatorzy muszą trochę się nagimnastykować, by skusić klientów na skorzystanie z ich dostępu do HBO GO. Tak też można odebrać dzisiejsze ogłoszenie Cyfrowego Polsatu.

IPLA HBO to usługa, która zawitała w ofercie tej telewizji internetowej jeszcze w lutym 2018, a więc chwilę przed debiutem samodzielnego HBO GO. Wtedy za miesięczny dostęp trzeba było zapłacić 35 zł, a więc drożej o 5 zł niż przez stronę HBO GO.

Od teraz jednak będzie o 5 zł taniej, zeszli więc z ceny aż o 10 zł, do tego mamy miesiąc za darmo, nie trzeba dokupować do tego innych pakietów czy usług oraz podpisywać żadnego zobowiązania - możemy z niej zrezygnować w każdej chwili.

Nie zapominajmy też, że IPLA HBO to nie tylko trzy kanały telewizyjne HBO czy tysiące seriali i filmów z ich biblioteki, ale też dwa kanały Cinemax i 4 AXN:

  • Cinemax HD,
  • Cinemax 2 HD
  • AXN HD
  • AXN Black
  • AXN Spin HD
  • AXN White

Tak więc pakiet zacny i tani - obecnie najtańszy na rynku z dostępnych bez umowy. W Player+ samo HBO wprawdzie również kosztuje 25 zł, ale trzeba dokupić pakiet Start Extra za 20 zł.

We wrześniu w pakiecie IPLA HBO swoje premiery mają: drugi sezon głośnego serialu „Kroniki Times Square”, nowe seriale: „Księga czarownic”, „Kidding” i „Targowisko próżności” oraz uznane filmy takie jak: „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Annabelle: Narodziny zła”, „Dunkierka” czy „Pomniejszenie”.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu