Telewizja

Od teraz IPLA HBO, Cinemax i AXN tylko za 25 zł, miesiąc za darmo - wszystko bez umowy

Grzegorz Ułan
Od teraz IPLA HBO, Cinemax i AXN tylko za 25 zł, miesiąc za darmo - wszystko bez umowy
35

Od czasu pojawienia się samodzielnej usługi HBO GO, co nastąpiło pod koniec marca tego roku, operatorzy muszą trochę się nagimnastykować, by skusić klientów na skorzystanie z ich dostępu do HBO GO. Tak też można odebrać dzisiejsze ogłoszenie Cyfrowego Polsatu.

IPLA HBO to usługa, która zawitała w ofercie tej telewizji internetowej jeszcze w lutym 2018, a więc chwilę przed debiutem samodzielnego HBO GO. Wtedy za miesięczny dostęp trzeba było zapłacić 35 zł, a więc drożej o 5 zł niż przez stronę HBO GO.

Od teraz jednak będzie o 5 zł taniej, zeszli więc z ceny aż o 10 zł, do tego mamy miesiąc za darmo, nie trzeba dokupować do tego innych pakietów czy usług oraz podpisywać żadnego zobowiązania - możemy z niej zrezygnować w każdej chwili.

Nie zapominajmy też, że IPLA HBO to nie tylko trzy kanały telewizyjne HBO czy tysiące seriali i filmów z ich biblioteki, ale też dwa kanały Cinemax i 4 AXN:

  • Cinemax HD,
  • Cinemax 2 HD
  • AXN HD
  • AXN Black
  • AXN Spin HD
  • AXN White

Tak więc pakiet zacny i tani - obecnie najtańszy na rynku z dostępnych bez umowy. W Player+ samo HBO wprawdzie również kosztuje 25 zł, ale trzeba dokupić pakiet Start Extra za 20 zł.

We wrześniu w pakiecie IPLA HBO swoje premiery mają: drugi sezon głośnego serialu „Kroniki Times Square”, nowe seriale: „Księga czarownic”, „Kidding” i „Targowisko próżności” oraz uznane filmy takie jak: „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Annabelle: Narodziny zła”, „Dunkierka” czy „Pomniejszenie”.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu