Iphone to taki telefon, którego ceny w żaden logiczny sposób nie da się usprawiedliwić. Iphone to również przykład produktu, który przyciąga swoim wyglądem bo wszyscy przecież wiemy, że „ładniejsze działa lepiej”. Iphonowe szaleństwo zaczęło się w Polsce niemal natychmiast po tym jak pierwsze sztuki tych telefonów zostały sprzedane w US. Na allegro kwitnie sprzedaż tych […]

Iphone to taki telefon, którego ceny w żaden logiczny sposób nie da się usprawiedliwić. Iphone to również przykład produktu, który przyciąga swoim wyglądem bo wszyscy przecież wiemy, że „ładniejsze działa lepiej”.

Iphonowe szaleństwo zaczęło się w Polsce niemal natychmiast po tym jak pierwsze sztuki tych telefonów zostały sprzedane w US. Na allegro kwitnie sprzedaż tych telefonów, a handlarze prześcigają się w proponowaniu klientom coraz bardziej atrakcyjnych cen.

Zawsze jednak na allegro znajdą się perełki, oto na przykład jeden ze sprzedawców oferuje nam nowy model (16Gb) Iphone w atrakcyjnej cenie 2690 PLN !! (2205 netto) – trzeba przecież mieć fantazje. Nasz sprytny sprzedawca zamierza zarobić na jednej sztuce telefonu około 100% – czyż można wymarzyć sobie lepszą marżę ?


Iphone za 2690 PLN czy to tyle samo co 500 USD ?

To jednak nie koniec szaleństwa z iphonem na allegro, kolejne ciekawe ogłoszenie dotyczy tym razem serwisu internetowego, którego autor wycenił na 30 tysięcy PLN. Co w tym serwisie jest takie unikalnego ? – autor aukcji twierdzi, że domena iphoners.pl.