Apple

Kiedy iPhone Xs, Xs Max i Xr w Polsce? Znamy datę

Albert Lewandowski
4

Oto one. iPhone Xs, Xs Max i Xr oficjalnie zadebiutowały, a my nie tylko poznaliśmy ich część techniczną, ale też dowiedzieliśmy się, kiedy będą dostępne w sprzedaży w naszym kraju.

Wyczekiwane nowości na całym świecie

W trakcie konferencji poznaliśmy nowy smartwatch Apple Watch Series 4 oraz trzy nowe smartfony: iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone Xr. Szczególnie mało interesujące wyglądają ceny poszczególnych telefonówBudżetowy flagowiec z 64 GB pamięci wbudowanej został wyceniony na 3729 złotych, z kolei za Xs Max z 512 przyjdzie nam zapłacić aż 7219 złotych. Moim zdaniem ktoś tu ustalił zbyt wysokie kwoty, choć podobnie mówiło się już przy okazji X, a i tak stał się hitem sprzedaży. Czuję, że tym razem historia się powtórzy.

Jeżeli chodzi o same urządzenia, to nikt nie powinien czuć się zawiedziony. Powtórnie przygotowano naprawdę mocne sprzęty, które pod żadnym względem nie idą na kompromisy. Mamy wydajne procesory Apple A12 Bionic, świetne aparaty, poprawione ekrany, ulepszone Face ID i w sumie nie ma co narzekać za wyjątkiem już wspomnianych cen. Tylko dla osób zainteresowanych nowymi modelami z Cupertino, nie będzie to raczej argument przemawiający za wyborem czegoś innego. Tym bardziej, że iPhone X z zeszłego roku jest wycofany ze sprzedaży wraz ze starszymi SE, 6s i 6s Plus.

iPhone Xs i Xs Max - kiedy w Polsce?

Przedsprzedaż iPhone Xs i Xs Max rusza 14 września. Pierwsze egzemplarze będą dostępne już 21 września, ale na tej liście zabrakło Polski, więc szykuje się kolejne ekspedycje do Berlina, aby zdobyć upragnioną nowość. W Polsce ta rozpocznie się dokładnie 28 września.

Na iPhone Xr i jego przedsprzedaż będzie trzeba poczekać do 19 października, natomiast pierwsze telefony trafią do właścicieli tydzień później. Poniżej możecie zapoznać się z tabelką z cenami:

64 GB 128 GB 256 GB

512 GB

iPhone Xr

3729 złotych 3999 złotych 4479 złotych -
iPhone Xs 4979 złotych - 5729 złotych

6719 złotych

iPhone Xs Max 5479 złotych - 6279 złotych

7219 złotych

Jak je oceniacie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

apple2018