Apple

iPhone SE 2 na wideo - wiemy coraz więcej

KK
Konrad Kozłowski
18

Wyczekujecie nowej generacji iPhone'a SE? Kompaktowy smartfon Apple cieszy się sporą popularnością, dlatego zaprezentowanie jego nowej wersji będzie jak najbardziej sensowne. Czyżbyśmy już dziś mieli ujrzeć go w całej okazałości?

Szklany tył w iPhone SE 2 - macie coś przeciwko?

Jeżeli zawierzymy materiałowi opublikowanemu na jednej z chińskich sieci społecznościowych, to iPhone SE 2 będzie miał już sporo mniej tajemnic. Klip urywa bowiem wszelkie wątpliwości i dyskusje na temat drastycznej zmiany wyglądu nowej generacji smartfona iPhone SE2 - najwyraźniej będzie wyglądać łudząco podobnie do poprzedników: SE oraz 5S. Najbardziej zauważalną różnicą będzie tylny panel, tym razem wykonany ze szkła. Jest to wyraźne nawiązanie do aktualnie najbardziej topowego modelu, czyli iPhone'a X, ale i bardziej klasycznych 4 i 4S.

Będzie do czego podłączyć słuchawki

Wideo ujawnia także, że złącze słuchawkowe 3,5 mm jack donikąd się nie wybiera, co będzie na pewno dobrą wiadomość dla wielu posiadaczy aktualnego modelu oraz potencjalnych klientów - mimo wszystko to właśnie taki port jest wciąż najbardziej uniwersalny i popularny. Na rewolucję, w postaci zastąpienia kabelka technologią Bluetooth, zaczekamy jeszcze ładnych kilka(naście) lat.

Wzorem najnowszego iPhone'a X, jeśli się dokładniej przyjrzycie, na pleckach zabraknąć miałoby wszystkich regulacyjnych dopisków - widoczne jest tylko logo Apple oraz napis "iPhone", co wygląda bardzo schludnie.

Według japońskiego bloga, iPhone SE 2 zostanie pokazany w maju. Wewnątrz miałby się znaleźć procesor A10 Fusion (ten sam, który napędza iPhone'a 7 oraz iPada Pro z 2017 roku). Nie zabraknie naturalnie czytnika Touch ID, który jest wielkim nieobecnym w iPhonie X.

Co się nie zmieni? Bryła i wymiary telefonu, a także rozmiar ekranu. To też chyba dobra informacja, prawda?

Źródło: idownloadblog.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: