Apple

Kolejne przecieki o iPhone 8. Nowy kolor, chociaż... trudno tu nawet mówić o kolorze!

Kamil Świtalski
Kolejne przecieki o iPhone 8. Nowy kolor, chociaż... trudno tu nawet mówić o kolorze!
17

Coraz bliżej do oficjalnych zapowiedzi nowego iPhone'a, a ilość doniesień o tym jakich nowości możemy się spodziewać nie ustaje. Najświeższe przecieki donoszą o iPhone z lustrzanym wykończeniem.

Kolor iPhone'a ma znaczenie?

Jak powszechnie wiadomo, to w jakim kolorze mamy telefon robi ogromne wrażenie. Pierwsze zapowiedzi nowych barw zawsze wzbudzają od groma emocji. I jeżeli wydaje wam się, że ten etap mamy już dawno za sobą, to... nic z tych rzeczy. Jasne, złoty i szampański telefon wzbudziły sporo emocji, ale w przypadku zapowiedzianej w marcu czerwonej edycji iPhone'a 7 też nie było lepiej. W zeszłym tygodniu zrobiło się głośno o nowej metodzie rozpoznawania twarzy w nadchodzącym iPhone 8, a dzisiaj internet szaleje w związku z nową kolorystyką. Chociaż trudno tu mówić o kolorze.

iPhone 8 w kolorze lustra

Nowy, rocznicowy, iPhone 8 miałby być dostępny w kolorze lustra. Czyli, krótko mówiąc, wszystko by się od niego idealnie odbijało. Wieści pochodzą od Benjamina Geskina, który od razu pokusił się także o zestaw mock-upów, bazujących na dotychczasowych doniesieniach o tym, jak rzekomo miałby wyglądać nowy flagowy smartfon Apple.

Kilka minut później podzielił się także kolejnym wykończeniem — ciemnym lustrem.

Kolejne plotki czy coś jest na rzeczy?

Od oficjalnych zapowiedzi nowego iPhone'a dzieli nas już raptem kilka tygodni. Stosunkowo niewiele, ale jak zawsze przed wielkim wydarzeniem — ilość plotek i doniesień na ich temat się nasila. I pewnie możemy spodziewać się nawałnicy doniesień  z pierwszej ręki, z których — tradycyjnie — część się sprawdzi. Nowy kolor iPhone'a? Jak najbardziej, w końcu tegoroczna premiera musi być czymś wyjątkowym. Tylko nie do końca jestem przekonany, czy aby na pewno zbierające odciski palców lustro jest tym, czego bym oczekiwał po nowym telefonie. Zdecydowanie bardziej widziała mi się matowa czerń, którą Apple wprowadziło na rynek w zeszłym roku — i mam cichą nadzieję, że z niej nie zrezygnują.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu