Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Apple

iPhone 8 i 8 Plus w nowym kolorze - wersja Product (RED) dostępna

KK
Konrad Kozłowski
2

Dopiero teraz, po kilku miesiącach od premiery iPhone'a 8, zaprezentowało jego specjalną, czerwoną wersję. iPhone 8 i iPhone 8 Plus od jutra w sprzedaży w wersji Product Red.

Podobnie jak w przypadku iPhone'a 7, tak i przy zeszłorocznych modelach, Apple wprowadza do swojej oferty z delikatnym opóźnieniem wersję czerwoną. iPhone 8 i iPhone 8 Plus dopiero teraz trafiają do oferty Apple w wersji Product (RED) - szeroko znanej linii produktów, z których część zysków firma z Cupertino przekazuje organizacjom walczącym z chorobą AIDS i HIV w Afryce.

iPhone 8 i iPhone 8 Plus - czerwona wersja Product (RED)

Jest jednak drobna różnica, która od razu rzuca się w oczy - zeszłoroczne modele posiadały biały front, co nie do końca podobało wszystkim chętnym na zakupy. Tym razem nie mamy do czynienia z wersją biało-czerwoną, a czarno-czerwoną, bo przedni panel telefonu posiada kolor czarny i prawdę mówiąc znacznie lepiej prezentuje się niż poprzedni model. Jest bardziej charakterny, bym powiedział.

Apple już od jutra rozpocznie przyjmować zamówienia na nowego iPhone'a - czyli 10 kwietnia - a wysyłka ruszy przed weekendem: w piątek, 13 kwietnia. Oczywiście ceny telefonu pozostają niezmienione - iPhone 8 można kupić od 3479 złotych (64 GB), zaś iPhone 8 Plus od 3979 złotych (również 64 GB).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: