Mobile

iPhone 5 jest podrabiany przed oficjalną premierą [czy tak będzie wyglądał oryginał?]

Jakub Tepper
iPhone 5 jest podrabiany przed oficjalną premierą [czy tak będzie wyglądał oryginał?]
6

Jeszcze do niedawna starałem się śledzić plotki na temat daty premiery iPhone 5, ale nie ma to najmniejszego sensu. Dokładnie _codziennie_ pojawiają się nowe informacje przeczące tym starym, o podobnym poziomie wiarygodności. Jak będzie to będzie. Czy już może jest? W Chinach się pospieszyli i do...

Jeszcze do niedawna starałem się śledzić plotki na temat daty premiery iPhone 5, ale nie ma to najmniejszego sensu. Dokładnie _codziennie_ pojawiają się nowe informacje przeczące tym starym, o podobnym poziomie wiarygodności. Jak będzie to będzie.

Czy już może jest? W Chinach się pospieszyli i dostępne są podróbki telefonu nie będącego jeszcze w oficjalnej sprzedaży. Czy tak będzie wyglądać oryginał? Przyjrzyjmy się kopii.

Od pewnego czasu mówi się, że tył iPhone 5 ma być zaokrąglony - to mogłoby się zgadzać. Tutaj podobnie postąpiono jednak z przodem.

Także dolny przycisk w telefonie ma zostać zmieniony z okrągłego na podłużny. To oczywiście nie są potwierdzone w żaden sposób dane, ale może być to kolejny element dzielący podróbkę od oryginału. Nie wspominając oczywiście o systemie - to wynalezione cudo bazuje na Javie, odtwarza MP3 i MP4, a także oferuje Wi-Fi. I to pewnie mniej więcej byłoby tyle.

Przy okazji warto wspomnieć o skórkach na iPhone 5, podobno tego prawdziwego, dostępnych w Chinach. Jak pokazują poniższe zdjęcia, są one cieńsze, a także zawierają przycisk do wyciszania z drugiej w stosunku do dotychczasowych modeli stronie.

To już nie pierwszy raz, kiedy skórki pojawiają się przed oficjalną premierą, czy też ogłoszeniem specyfikacji urządzenia. O ile wydany przedwcześnie iPhone 5 z pewnością różnić się będzie od wersji finalnej, tak nie zdziwiłbym się, gdyby skórki były odpowiednie. Czas pokaże.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Appleiphone 5