12

iPhone 4S w ofercie operatorów – jakie ceny? [orange]

Już jakiś czas temu poznaliśmy ceny iPhone 4S w ofercie polskiego Apple Store – oczywiście bez żadnej umowy czy blokady SIM. Trochę już jednak zepsuty choćby przez własnego operatora liczyłem, że przy rozsądnym abonamencie i cena początkowa za telefon będzie przyswajalna. Dziś Orange zaprezentował swój cennik zarówno dla najnowszego modelu Apple, jak i zaktualizowaną wersję […]

Już jakiś czas temu poznaliśmy ceny iPhone 4S w ofercie polskiego Apple Store – oczywiście bez żadnej umowy czy blokady SIM. Trochę już jednak zepsuty choćby przez własnego operatora liczyłem, że przy rozsądnym abonamencie i cena początkowa za telefon będzie przyswajalna.

Dziś Orange zaprezentował swój cennik zarówno dla najnowszego modelu Apple, jak i zaktualizowaną wersję kwot dla starej, poczciwej „czwórki”. Opłaca się „podpisywać pakt z diabłem”?

Przedstawiono kilka wersji cenników, z czego dla klientów indywidualnych dwie – wariant zakupu przez orange.pl oraz w salonie stacjonarnym. Prezentują się następująco:

Tutaj i tutaj oba zdjęcia w większych wersjach.

Za złotówkę 4S nie ma możliwości dostania będąc klientem indywidualnym, ale kilka stówek jest już jak najbardziej osiągalną kwotą. Należy tylko przygotować się na wyciąganie co miesiąc z portfela przynajmniej 2 stówek na abonament.

Tutaj możecie również sprawdzić wersję dla firm – tam telefon już od złotówki, ale też oczywiście w odpowiednim pakiecie miesięcznym.

Ech, gdzie te czasy, gdy krótko po premierze odbierałem 3G za 50zł z abonamentem internetowym za 150zł? Akurat za miesiąc kończy mi się umowa, ale na 4S decydować się raczej nie zamierzam – chyba, że dostanę interesującą propozycję firmową. A Ty?