18

Zamów w polskim Apple Store iPhone 4S już dziś [ceny!]

Dość dziwacznie zostanie przeprowadzona ta premiera iPhone 4S w Polsce. Data 11 listopada dotyczy bowiem operatorów komórkowych, a nie oficjalnego sklepu Apple. Ten rozpoczął już teraz przyjmowanie zamówień przedpremierowych, ale wysyłka nastąpi dopiero w drugiej połowie listopada – między 18 a 30. Ale przejdźmy do sedna – ile? W ofercie Apple Store dostępne są oczywiście […]

Dość dziwacznie zostanie przeprowadzona ta premiera iPhone 4S w Polsce. Data 11 listopada dotyczy bowiem operatorów komórkowych, a nie oficjalnego sklepu Apple. Ten rozpoczął już teraz przyjmowanie zamówień przedpremierowych, ale wysyłka nastąpi dopiero w drugiej połowie listopada – między 18 a 30.

Ale przejdźmy do sedna – ile?

W ofercie Apple Store dostępne są oczywiście wszystkie modele, w wersjach zarówno czarnej jak i białej. Kolor nie ma wpływu na cenę, natomiast pod względem pojemności różnicuje się ona w następujący sposób:

  • 16GB – 2699zł
  • 32GB – 3199zł
  • 64GB – 3699zł

Ceny są zaskakująco… niskie? Na pewno znacznie mniejsze niż cwaniaków z Allegro sprzedających telefony zaraz po amerykańskiej premierze za 5 tysięcy i więcej. Najtańsza wersja kosztuje tyle, ile iPhone 4 kosztował w nieoficjalnej dystrybucji przez dłuższy czas, mogło być drożej.

Dla zainteresowanych starszymi modelami – iPhone 4 można kupić od 2199zł, zaś 3GS od 1599zł.

Spodziewaliście się innych cen?