Apple

iPhone 12 mini dopiero zadebiutował, a już ma problemy z ekranem

PW
Paweł Winiarski
54

Część osób w tym roku w ogóle nie rozważała zakupu iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro/Pro Max, celując tym razem w nowego członka applowej rodziny - iPhone 12 Mini. Wycelowali, zamówili, kupili, a teraz mają problemy z ekranem - kiepski start debiutującego małego smartfona.

Znacie to uczucie kiedy rozpakowujecie pudełko i chwytacie w dłonie swojego nowego smartfona, prawda? Emocji zyskują na intensywności kiedy jest to zupełnie nowe urządzenie na rynku - a tak można nazwać iPhone 12 mini. Z jednej strony to po prostu zmniejszona wersja bazowego modelu aktualnej generacji, z drugiej powiew świeżości w applowskim portfolio, które oprócz modelu SE 2020 już dawno nie miało tak małego telefonu.

Uruchamianie, konfigurujecie, pozytywne emocje wciąż dominują i nagle...klops. Macie problemy z responsywnością ekranu kiedy smartfon jest zablokowany. Wielu użytkowników, którzy zgłaszają tego typu usterkę na forum MacRumors i reddit, ma kłopoty z odblokowanie smartfona kiedy przesuwają kciuk od dołu do góry ekranu. Dla przypomnienia - kiedy iPhone odblokuje się odczytując naszą twarz za pomocą FaceID, należy złapać kciukiem dolną krawędź ekranu i przesunąć ją do góry by przejść do pierwszego, odblokowanego już ekranu. Jeśli wyświetlacz nie odczytuje lub źle odczytuje wtedy dotyk, ciężko dostać się do smartfona.

.

o

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu