Komputery i laptopy

Intel Core i5-4690K plus Asus MAXIMUS VII RANGER to dobry zestaw dla Ciebie ?

Grzegorz Marczak
Intel Core i5-4690K plus Asus MAXIMUS VII RANGER to dobry zestaw dla Ciebie ?
262

Poruszyliśmy kwestię odpowiednich komponentów w komputerze, które pozwalają bezpiecznie podkręcać parametry, pobawiliśmy się w „overclockera” za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji. Teraz przychodzi kolej na Was. Macie szansę wygrać procesory od Intela, płytę główną Asusa oraz Dyski SSD. Sprzęt je...

Poruszyliśmy kwestię odpowiednich komponentów w komputerze, które pozwalają bezpiecznie podkręcać parametry, pobawiliśmy się w „overclockera” za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji.

Teraz przychodzi kolej na Was. Macie szansę wygrać procesory od Intela, płytę główną Asusa oraz Dyski SSD. Sprzęt jest nie byle jaki bo mówimy tutaj o Intel Core i5-4690K + główna Asus MAXIMUS VII RANGER oraz Intel SSD530 120 GB, Jest więc o co powalczyć.

Zasady są proste. Napiszcie nam w komentarzu Podkręconą historię waszego PC: opiszcie historię swojej komputerowej przygody. Jaki był wasz pierwszy sprzęt, jak ewoluował, w jakie gry gracie i jaki macie pomysł na wykorzystanie mocy nowego procesora i płyty głównej. I tylko tyle, zdjęcia czy multimedia się nie liczą - liczy się ciekawy tekst napisane z jajem.

Komentarze konkursowe oceni komisja składająca się z przedstawicieli serwisu Antyweb, Asus Polska i Intel Polska.

Oto lista nagród w naszym konkursie:

  • Pierwsze miejsce : Intel Core i5-4690K + płyta główna Asus MAXIMUS VII RANGER
  • Drugie miejsce : Intel SSD530 120
  • Trzecie miejsce : Intel SSD530 120

Konkurs „Podkręceni” trwać będzie od dziś do dnia 18.10.2014 roku. Ogłoszenie wyników wraz z publikacją najciekawszych historii podkręcania pojawi się w serwisie Antyweb do 23.10.2014 roku.

Fundatorem nagród jest firma Intel Polska i Asus Polska.

Oto oficjalny regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 04.10.2014
2. Nagroda główna:
- Procesor Intel Core i5-4690K + płyta główna Asus MAXIMUS VII RANGE
Nagrody za drugie i trzecie miejsce :
- Intel SSD530 120 GB
3. Sponsorem nagrody jest firma Intel Polska i Asus Polska.
4. Sponsor nagrody uiści odpowiedni podatek, związany z nagrodą.
5. Ci, którzy podejmą rękawicę mają czas do 18.10.2014 na napisanie w komentarzu Podkręconej historii własnego PC: opisz historię swojej komputerowej przygody. Jaki był twój pierwszy sprzęt, jak ewoluował, w jakie gry grasz i jaki masz pomysł na wykorzystanie mocy nowego procesora i płyty głównej. Spośród nadesłanych propozycji jury składające się z przedstawicieli Intel, Asusu i Antyweb wybierze zwycięzców.
6. 23.10.2014 zostanie upubliczniona na Antyweb lista zwycięzców
7. Wykluczenia z konkursu: ja, moi krewni ani też pracownicy i współpracownicy firmy Intel Polska, Asus Polska, Antyweb nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagród.
8. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot