Moje przemyślenia

Instagram dostepny już w pełnej wersji w przeglądarce

Grzegorz Ułan
Instagram dostepny już w pełnej wersji w przeglądarce
5

Instagram ogłosił właśnie wprowadzenie funkcji w swoim serwisie, pozwalających korzystać z tego programu w każdej przeglądarce, znosząc tym samym ograniczenia związane z brakiem tej aplikacji na innych niż Android czy iOS platformach. Przynajmniej jeśli chodzi o komentowanie i lajkowanie zdjęć nas...


Instagram ogłosił właśnie wprowadzenie funkcji w swoim serwisie, pozwalających korzystać z tego programu w każdej przeglądarce, znosząc tym samym ograniczenia związane z brakiem tej aplikacji na innych niż Android czy iOS platformach. Przynajmniej jeśli chodzi o komentowanie i lajkowanie zdjęć naszych znajomych.

Teraz na naszej tablicy wyświetlać się będą wszystkie nowe zdjęcia naszych znajomych, które będziemy mogli oznaczać jako ulubione i komentować, podobnie jak w dostępnych aplikacjach mobilnych. Powiadomienia o nowych zdjęciach pojawiają się w czasie rzeczywistym, bez konieczności przeładowywania strony.

W zasadzie wygląda na to, że mnóstwo serwisów powstałych w celu zastąpienia braku tych funkcji w przeglądarkowej wersji Instagram straci rację bytu.

Na moim koncie nowy Instagram już działa, możecie sprawdzić u siebie, czasem jest problem z ładowaniem zdjęć, "przeskakuje" ze starej wersji na nową.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu