Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Serial Inhumans w kinach IMAX także w Polsce!

KK
Konrad Kozłowski
0

Na premierę serialu Inhumans musimy zaczekać do jesieni, ale dwa pierwsze odcinki będzie można obejrzeć w kinach IMAX w całej Polsce podczas specjalnych pokazów. 

O serialu Inhumans pisałem nieco wcześniej z okazji premiery obszernego zwiastunu kolejnej produkcji ze stajni Marvela. Zaraz po zapowiedziach nowej serii byłem pełen nadziei - natchnęły mnie świetne (Daredevil) i dobre (The Defenders) produkcje na Netflix oraz bardzo dobry Legion od FOX. Tym razem do gry wkroczyła stacja ABC odpowiedzialna za Inhumans - serialu, którego dwa pierwsze odcinki nakręcono kamerami IMAX. To właśnie z nich w swoich największych produkcjach korzysta Christopher Nolan, reżyser Trylogii Mrocznego Rycerza, Incepcji, Interstellar oraz Dunkierki.

Pokazy Inhumans w IMAX w Polsce

Dziś już wiemy, że Inhumans doczekają się także pra-premiery w kinach IMAX w naszym kraju. Na całość składa się 8 odcinków, a dwa pierwsze będzie można zobaczyć na superdużym ekranie podczas specjalnych pokazów w dniach 1, 2 i 3 września. Epizody nie będą jednak wyświetlone w całości, lecz będą skrócone, by sumarycznie trwać około 70 minut. Pokazy odbędą się w następujących miastach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria
Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź.

Na chwilę obecną nie wiemy jednak kiedy i w której ze stacji serial Inhumans będzie emitowany w Polsce. Amerykańska premiera odbędzie się 29 września, więc do tego czasu pozostały nam blisko dwa miesiące, a gdy sytuacja stanie się jasna z pewnością damy Wam znać.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: