Polska

IMP eDirect zakazał klientom wysyłania maili w święta [aktualizacja]

Grzegorz Marczak
19

Oto jaką informacje dostali użytkownicy systemu imp-edirect.pl. Pozostawię to bez komentarza - bo zabrakło mi słów. Informacja początkowa: Całkowity zakaz wysyłek masowych w dniu 15.08.2009 Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż w związku ze świętem kościelnym w dniu 15.08.2009 obowią...

Oto jaką informacje dostali użytkownicy systemu imp-edirect.pl. Pozostawię to bez komentarza - bo zabrakło mi słów.

Informacja początkowa:

Całkowity zakaz wysyłek masowych w dniu 15.08.2009

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż w związku ze świętem kościelnym w dniu 15.08.2009 obowiązuje całkowity zakaz wysyłek masowych.
PozdrawiamyZespół IMP eDirect

Informacja chwilę później

Sprostowanie komunikatu z dn. 13.08.2009

Szanowni Państwo,
W związku z wątpliwościami spowodowanymi przez poprzedni komunikat chcielibyśmy sprostować, iż był on tylko prośbą, a nie zakazem prawnym. Chcieliśmy aby, komunikat nie umknął naszym użytkownikom w
zalewie informacji.
Jeszcze raz życzymy udanego weekendu!

Pozdrawiamy Zespół IMP eDirect

[Aktualizacja] Dziś dostałem informacje wyjaśniającą wczorajszą komunikację IMP eDirect

Szanowni Państwo,

Prośba o ograniczenie wysyłek w dniu 15.08.2009 była skierowana do klientów korzystających z numeracji Premium SMS. Usługa Premium SMS jest usługą specjalną i nie związaną bezpośrednio z usługą masowych wysyłek e-mail i SMS z numeracji zwykłej. Sformułowanie całkowity "zakaz", jak to zostało określone, dotyczy wstrzymania wysyłek SMS jedynie w przypadku klientów realizujących masowe wysyłki z numeracji Premium SMS. Taka informacja dotarła do nas od naszych dostawców i dlatego jesteśmy zobowiązani poinformować naszych klientów o tym ograniczeniu.

Wyjątkowo komunikat trafił do wszystkich naszych klientów, co wywołało nieporozumienie, dlatego też informujemy, że nie ma żadnych ograniczeń w zakresie masowych wysyłek e-mail i SMS w dniu 15.08.2009, z których Państwo korzystają.

Przepraszamy za powstałe zamieszanie.

Pozdrawiamy
Zespół IMP eDirect

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

święta