Off topic

Ile czasu jest potrzebne na zebranie 1200 PLN dla chorego dziecka? [aktualizacja]

Grzegorz Marczak
Ile czasu jest potrzebne na zebranie 1200 PLN dla chorego dziecka? [aktualizacja]
31

Ciekawy jestem jak szybko uda nam się zebrać 1200 PLN dla potrzebującego dziecka? Celem zbiórki wózek dla malutkiego Mateusz, który choruje na SMA. Jest to bardzo ciężka choroba w której specjalistyczny wózek jest czymś niezbędnym dla funkcjonowania rodziny i dziecka (wiem to bo koleżanka Gosia ma d...

Ciekawy jestem jak szybko uda nam się zebrać 1200 PLN dla potrzebującego dziecka? Celem zbiórki wózek dla malutkiego Mateusz, który choruje na SMA. Jest to bardzo ciężka choroba w której specjalistyczny wózek jest czymś niezbędnym dla funkcjonowania rodziny i dziecka (wiem to bo koleżanka Gosia ma dziecko chore na SMA).
Ponieważ siepomaga.pl ma bardzo fajną funkcję organizowania zbiórki - dlatego postanowiłem założyć takową. Mam nadzieję, że limit 1200 PLN zostanie szybko osiągnięty. W końcu internauci nie raz już pokazali, że serducho mają wielkie.

Jak myślicie w ile dniu wspólnie jesteśmy w stanie uzbierać taką kwotę? Wpłaty dokonujcie (jeśli oczywiście chcecie i macie możliwości) przez stronę http://siepomaga.pl/r/wozek-dla-mateusza aby było można obserwować postęp i szybkie zapełnianie się słupka :) Liczy się każda złotówka.

[Aktualizacja] - zebranie całek kwoty zajęło 3,5 godziny (dokładnie zebrane zostało 1160 PLN - bo w między czasie ktoś wpłacił pieniądze poza zbiórką)! Wszystkim, którzy wpłacili na cel serdecznie dziękuję - jesteście naprawdę wielcy!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

siepomaga.plpomoc