Felietony

Ile miesięcznie wydajesz w internecie?

Grzegorz Marczak
Ile miesięcznie wydajesz w internecie?
15

W poprzedniej ankiecie pytałem o to ile zarabiacie w internecie, tym razem chciałbym poprosić was o udział w ankiecie na temat wydawania pieniędzy. Konkretnie chodzi o to czy płacicie za dostęp do jakichś usług czy też serwisów internetowych (na przykład grono, fotka, konto vip na linkedin). Bard...

W poprzedniej ankiecie pytałem o to ile zarabiacie w internecie, tym razem chciałbym poprosić was o udział w ankiecie na temat wydawania pieniędzy. Konkretnie chodzi o to czy płacicie za dostęp do jakichś usług czy też serwisów internetowych (na przykład grono, fotka, konto vip na linkedin).

Bardzo ciekawy jestem ilu z czytelników korzysta z płatnych kont i jakie kwoty są w stanie na to miesięcznie przeznaczyć. W moim przypadku wydatki na płatne serwisy związane są głównie z flickr.com, mniammniam.pl (niedawno pierwszy raz zapłaciłem ale będę przedłużał) itp. Natomiast jest wiele usług za, które chętnie bym zapłacić w internecie - jedną z nich było by na przykład personalizowanie RSS-ów pod moje wymagania.

Zapraszam do ankiety i do oddawania głosów (ankieta będzie dostępna przez kilkanaście dni w bocznym pasku bloga):


[poll=12]

Bardzo jestem również ciekaw na jakie serwisy jesteście w stanie przeznaczyć małą kwotę miesięcznie i dlaczego?

Uwaga: Nie chodzi mi tutaj o opłaty za serwery, hosting, pocztę itp. tylko o opłaty za konta premium, abonamenty za dostęp, subskrypcje itp.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu